Wpis z mikrobloga

@PIGMALION: @sianowydymm: pracuje w firmie, gdzie minimum 80% załogi jest zdalnie z tego powodu, że jesteśmy rozrzuceni po całym świecie. Multi kulti (prawie) pełną gębą.

Ostatnio jedna Ukrainka napisała, że będzie trochę do tyłu z pracą przez dwa dni, bo jej chłopak dostał wezwanie do woja i chce z nim spędzić trochę czasu.

Inny typek niedawno pracował mniej i częściowo offline, bo walili w Kijów, więc musiał uciekać do metra
@on_12cm: Ta wojna mogłaby dawno się skończyć ale po co? Zalenski zarabia na tym zajebiste krocie... Już dziś Biden na niego na krzyczał bo żebrze i żebrze, zamiast zasiąść na dupie i próbować jakiś negocjacji to on wydaje rozkazy żeby dalej ostrzelać, to i wyłącznie przez jego debilna politykę giną tam ludzie ale w sumie jak tak wolą to niech idą na ta wojnę jako mięso armatnie... Tam jeszcze wszyscy są
Kilka miesięcy temu poznałem przez telegram młodego chłopaka który walczy na pierwszej linii. Kontakt urwał nam się około 2 tygodni temu...ale w końcu odpisał :) Kamień z serca bo już myślałem że coś złego się stało.


@PIGMALION: fajnie, że wszystko u niego w porządku, życzę wam wiele szczęścia i abyście przeżyli wiele wspaniałych chwil mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz KondominiumKatoSocjalistyczne - > Kilka miesięcy temu poznałem przez telegram młodego...
źródło: comment_1667244143Jw694SW8o1Pvsz6kJOJbhU.jpg