Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: niech więcej Oskarków zatrudniają dla których grą dzieciństwa jest Call Of Duty 4 i się otwierają na "młodą" widownię to na pewno przyciągnie to więcej ludzi na kanał, ciekawe kiedy TV Gry upadnie jeszcze niżej i nie będzie generowało przychodów, dalej będą udawać, że ze starą ekipą się "trzymają" na dobre i złe. Żeby było jasne, nie mam nic do młodszych osób, ale niech posiadają jakąś wiedzę a nie są
@Thapchan: młodzi jak młodzi. Problemem są starzy, a zostali, nie bójmy się tego powiedzieć, najgorsi. Przecież nowa osoba w teamie dałaby radę się wkręcić gdyby tylko reszta ekipy trzymała poziom - vide Fangotten. Naaawet dla tej Julki było tam jakieś miejsce choć zgodzimy się chyba wszyscy że to już była droga w dół.

Ale z tych co zostali to kogo macie ochotę oglądać? Na pewno nie tych, którzy mają największe parcie
@Shatter:

o, TV gry tylko bez łysego i dreda.


Niestety to nie takie proste i content na tym ich nowym kanale to jakiś syf wg mnie przynajmniej. Włączyłem parę odcinków i tego nie da się oglądać, np. odgadywanie gry po dźwięku, albo czy to gra czy prawdziwe zdjęcie.

Nie wiem czy to ich własna decyzja, żeby robić coś innego czy może jakieś zakaz konkurencji, ale kanał słaby.