Wpis z mikrobloga

@Mistrszzz: tak byłem zachwycony jak powstało TZO i chciałem by tam był Arasz, a potem się okazało, że to bezbezkie gówno i nic śmiesznego... a teraz pojawił się tam Arasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: this,
jak wyżej - myślałem, że TZO będzie spoko kanałem, a okazało się, że robią zawartość dla dzieci 13-17 lat.
Hed na swoim kanale też tworzy durny i beznadziejny content - ludzie mu w komentarzach to samo mówią. Fangottena nie oglądam, ale widziałem jeden filmik z jego kanału, nadal bezbek.
Kacpra oglądam, robi fajne materiały, tylko ten sponsoring czasami z dupy wrzuca. Szefa nie oglądam, ale słyszę, że fajnie
  • Odpowiedz
@austra: Ojciec nie jest dynamicznym Oskarkiem. Jego brałby ogromny cringe jakby miał brać udział w kręceniu tego bezbeckiego gówna.
  • Odpowiedz
Jego brałby ogromny cringe jakby miał brać udział w kręceniu tego bezbeckiego gówna


@SiDi: Całkowicie się zgadzam! Ale nie ukrywam, że obejrzałabym jakąś porządną recenzję spod klawiatury Wonzia, bo tego bardzo mi brakuje na dzisiejszym YouTube. Nie musi brać udziału w tych wszystkich cringowych filmikach typu "rozpoznaję grę po jednej nutce".
  • Odpowiedz
  • 7
@SiDi Ty oglądałeś w ogóle filmy na tym kanale? Są materiały durne, ale też powazne i to mniej więcej w proporcjach 50:50, także hejtujesz dla samego hejtowania.
  • Odpowiedz