Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile mniej więcej dolarów potrzebuje dziennie w #tajlandia na żarcie plus transport ewentualnie wycieczka? Bez hotelu takie żeby zjeść po prostu i bez nadmiernego żydzenia. Jak wymienię 800$ na 16 dni wystarczy? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #podroze
  • 10
@Konkol: Pytam bo inne pieniądze wydasz siedząc w miastach północy (np :Chiang Mai, Chiang Rai, Udon Thani) a zupełnie inne gdy pojedziesz do wiosek na przykład w okolicy Phu Chi Fa czy też parku narodowego Doi Inthanon.
@Konkol: Szacując Twój kosztorys musisz też zwrócić uwagę na to jak będziesz się stołował. Już nawet nie chodzi o to, że musisz jeść na streetfoodzie. Najważniejsze jest czy będzie to jedzenie w stylu zachodnim czy będziesz jadł jak lokals. Na jedzenie zachodnie też jest kilka patentów - sprawdzają się najlepiej gdy jedziesz z kimś i chcecie na przykład zjeść pizzę. Wtedy możesz sobie wykupić kartę w Pizza Company kosztuje około 400
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roo-bin: na razie na pewno Chaing Rai i Mai. Myślałam o wioskach, właśnie jakiś park narodowy, ale jeszcze dokładnie nie mam ułożonego wszystkiego tylko taki zarys. Lecę w połowie marca, jest czas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roo-bin: nie pizzy na pewno nie kupię, bo zbyt często jestem we Włoszech żeby dać radę to zjeść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)