Wpis z mikrobloga

Chciałem odnieść się do pewnych oskarżeń ze strony niektórych fanów blackpilla o białorycerstwo z mojej strony. To będzie już mój ostatni wpis poświecony blackpillowi (przynajmniej na jakiś czas) i będzie on napisany szczerze bez jakiegoś trollowania tym razem. Otóż prawda jest taka, że gardzie ideą bycia miłym gościem czy białorycerstwem tak samo jak blackpillem. Zresztą zdecydowana większość blackpillowców wcześniej właśnie należała do tej grupy i się żaliła, że nie była wstanie, dzięki temu uzyskać "korzyści” ze strony kobiet. Dla mnie obie grupy reprezentują dwie strony medalu, czyli żałosne spermiastwo i stawianie zdobycia kobiety za najważniejszy cel w życiu. Przy czym zdobycie kobiety interpretujemy tutaj nie jako nawiązanie zdrowej relacji, a zwykły seks. Prawda jest bowiem taka, że jeśli jesteś miły dla drugiej osoby tylko dlatego, że chcesz ją potem wykorzystać to wcale tak naprawdę nie jesteś miłym człowiekiem. Nie dziwię się kobietom, że olewają mężczyzn, którzy próbują je wziąć na litość, bo to zwyczajnie żałosne. Chce też zaznaczyć na sam koniec, że współczuje wszystkim przegrywom, którzy serio czują się samotni, ale nie stają się przez to skrajnie toksycznymi i sfrustrowanymi jednostkami bez życia poza wykopem. Tyle ode mnie.

#blackpill #przegryw ##!$%@? #redpill #incel #przemyslenia #spermiarz
Pobierz Al-3_x - Chciałem odnieść się do pewnych oskarżeń ze strony niektórych fanów blackpil...
źródło: comment_1667121237qLxBWHbdEUquy6SWfJTH7l.jpg
  • 7
@Al-3_x:

Prawda jest bowiem taka, że jeśli jesteś miły dla drugiej osoby tylko dlatego, że chcesz ją potem wykorzystać to wcale tak naprawdę nie jesteś miłym człowiekiem.


To poleciałeś. Chyba jesteś bardzo młoda osobą, że takie odkrycie. Tak stary funkcjonuje świat. Generalnie ludzie nie są mili. Są nijacy. Pani w sklepie nie jest miła, bo Cie lubi tylko chce coś sprzedać. Pan prawnik do którego idziesz po pomoc nie jest miły
@g-har-inc:

Otwórz oczy. Ludzie to zwierzęta i w dodatku drapieżniki.


Chyba ty xD
Ogólnie problem ludzi zewnętrznosterownym uwikłanych w potrzebe przypodobania się innym to osobny problem, ale to co sobą reprezentujesz to typowe edgy nihilistyczne gówno dla nastolatków które próbują udawać bardziej dojrzałych niż są w rzeczywistości. Jestem miły dla ludzi, których po prostu lubie. Nie uważam by kierowanie się negatywnymi emocjami miało przynieść jakieś realne korzyści więc ich po prostu
@g-har-inc:

W którym miejscu jesteś miły. Jak Cie mama głaszcze chyba, bo nie tutaj pisząc mi że szukałem sobie żony w klubie i mi nie wyszło, gdzie mnie nie znasz, a kobietę mam od 7 lat.


Jak mówiłem, jestem miły, ale nie dla wszystkich. Mam bardzo dużą awersję do wszystkich fanów blackpilla. Masz jednak racje. Z tym tekstem o szukaniu ukochanej w klubach było pewną przesadą. Za to przepraszam. Co nie