Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak popapranej historii to dawno nie słyszeliście.
Niedawno dowiedziałem się, że żona zdradza mnie i zdradzała już kilku lat temu, choć seks między nami był normalnie cały czas. Mamy dwójkę dzieci, przy czym okazuje się, że młodsze muszę sprawdzić czy jest w ogóle moje. To urwisko zapowiedziało mi, że już nigdy nie będzie chemii między nami i nie zamierza tego przerywać, ale nie wyprowadzi się do gacha. Mieszkamy w jej domu. Kiedy wspomniałem, że ja się wyprowadzę, to urwisko płacze i mówi, żebym został rzekomo ze względu na dobro dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście chodzi jej tylko o jej dobro i wygodę. No to powiedziałem, że zostaję, ale pod pewnymi warunkami.
Jako że nie mam zamiaru z nią (tu muszę dodać, że nadal jest naprawdę niezłą dupą) już tworzyć rodziny i od ponad pół roku i tak jestem "śwagrem" z gachem, to mój zwyrodniały umysł podpowiedział mi, żeby zrobić z niej to czym właściwie jest. Powiedziałem, że musi być między nami seks kiedy tylko mi się zechce. Oczywiście ziobro zaskoczenia, bo przystała na to bez problemu. Mam tylko nic nie rozpowiadać w rodzinie, że jeździ do "śwagra", bo ją poniżę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teściowa się pyta gdzie pojechała? "Nie wiem", nie wnikam", "do sklepu" itp. "Śwagier" o niczym nie wie, bo mu powiedziała, że ze mną nie sypia odkąd zaczęła z nim. Zdziwił się, jak się go zapytałem przez sms, czy powinienem sobie zrobić badania. Generalnie gość inteligencją nie grzeszy, bo powiedziała mu, że zgodziłem się na jej wyjazdy do niego i nawet nie pomyślał, że coś mógłbym chcieć w zamian. Chyba że jemu tak samo na niej zależy jak mi w tej chwili. Przewrotny los sprawił, że teraz ona zdradza jego ze mną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując:
Teraz mam seks dużo częściej niż wcześniej. W międzyczasie robię co chcę, wychodzę kiedy i gdzie tylko chcę, mam wolną rękę w poszukiwaniu sobie nowej partnerki. Koszty utrzymania domu i dzieci dzielimy na pół. Cały czas mam możliwość wychowywania dzieci. Czy to jest to mityczne przekucie #!$%@? sytuacji w korzystną?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635e0dd99ab149d41b70d06a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 68