Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Jakie są jeszcze gry ze śliczną grafika, ciekawą fabułą i fajną grywalnością? Lubię duże przestrzenie i jak świat "żyje" - czyli są oznaki że nie chodzimy po wysterylizowanych teksturach, np: wiatr, ruch liści, owady, jakieś zwierzęta, itp

Bardzo podobały mi się:
Wiedźmin 3
Horizon Zero

Trochę mniej:
Kingdom Cole Deliverance

Czasem na jakichś filmach z tvgry widzę kilka scenek z jakieś super gry, ale wcześniej nie podpisywali tytułami, i widzę że są jakieś lasy, góry, statki kosmiczne majaczące w oddali i w coś takiego bym zagrał, a nie umiem znaleźć :) Nawet nie wiem czy to fpp czy RPG, ale muszę coś znaleźć zanim horizon 2 wyjdzie na pc:).

#gry #pcmasterrace #rpg #grajzwykopem
  • 40
Czasem na jakichś filmach z tvgry widzę kilka scenek z jakieś super gry, ale wcześniej nie podpisywali tytułami, i widzę że są jakieś lasy, góry, statki kosmiczne majaczące w oddali i w coś takiego bym zagrał, a nie umiem znaleźć :)


@Eustachy_goli_pachy: No Man's Sky może? Choć mi średnio podeszła.
nie trzeba grać w poprzednią części?


@Eustachy_goli_pachy: Jest sporo nawiązań do poprzednich części, ja grałem tylko w tę część i źle nie było bo i tak wszystko jest wytłumaczone w trakcie gry i znajdźkach do poczytania.
Gra zrobiona na silniku Unreal no i dla mnie najlepsza graficznie gierka w jaką grałem, a jestem bardzo wybrednym graczem.
@Eustachy_goli_pachy:
Też polecam days gone. Nigdy nie przepadałem za zombiakami, otwarte światy (głównie przez gry ubishitu) mnie obrzydzały, a tutaj wsiąkłem jak w bagno. Świetna historia, ciekawe postaci i świat, dreszczyk emocji przy hordach świrusów - od paru tygodni nie mogę przestać się zachwycać tą grą. Jedyny minus jak dla mnie to już sam endgame gdzie opcjonalnie można podjąć walkę z hordami. Byłby to super pomysł gdyby nie to, że jest