Wpis z mikrobloga

bo jest nieodpowiedzialnym neuropkiem, który za nic ma stan zdrowia swojej żony. A żonka jak to lewaczka - nie ma szacunku do samej siebie.


@Bordomir: fajnie się zesrałeś xD Zakładam, że nigdy nie czytałeś ulotki z ubocznymi skutkami leków, które w swoim życiu brałeś lub o ryzykach ciąży :D Demonizowanie antykoncepcji świadczy jedynie o twojej prawackiej głupocie.
@Bordomir: ja umiem czytać, za to ty chyba masz z tym jakieś problemy, skoro pieprzysz takie głupoty o ellaone. Co to ma w ogóle do aborcji? xD Ale skoro juz poruszyłeś temat: aborcja na wczesnym etapie jaki ma wpływ na zdrowie, opowiedz mi o tym? Oczywiście żeby mieć jakieś porównanie zestaw to ze skutkami ciąży. Ciekawe do jakich wniosków dojdziesz xD
@szybki_zuk: naucz się czytać i zastanów się zanim zachęcisz ludzi do sięgania po coś czego nawet producent odradza używać. Ellaone w potocznym rozumieniu nie jest antykoncepcją i nie powinno takiej zastępować - vide ulotka. I gdzie ja nazwałem coś aborcją xD? po prostu masz podejście typowego neuropka, który ma w dupie zdrowie innych ludzi byleby tobie było wygodnie. Ha tfu na ciebie i lecisz na czarno
@Bordomir: blokuję cię, bo szkoda czasu na prostaka, który nie ma absolutnie podstawowej wiedzy i nie umie tego nawet wyguglać. I jeszcze nie ma za grosz wstydu i każe uczyć się czytać xD Ellaone JEST antykoncepcją i nie obchodzi mnie co sobie prostaczku wymyśliłeś i co nazywasz "potocznym rozumieniem" xD I NIKT nie mówi, że ma zastępować inne formy antykoncepcji xD Uroiłeś coś sobie. Ani ja ani OP o niczym takim
skoro macie już dość dzieci czemu nie pomyślicie o naprawdę skutecznych metodach antykoncepcji jak wkładka czy wazektomia, tylko wolisz po nocy jeździć w panice jak głupi bo guma pękła


@alteron: bo woli #!$%@?, o #!$%@? ci chodzi?