Wpis z mikrobloga

Jako nowy na tagu #zegarki chciałbym niniejszym się przywitać oraz zaproponować sobotnią #kontrolanadgarstkow

Z mojej strony elegancki zegarek Casio A700. Wyposażony w nowoczesny mechanizm kwarcowy, zapewniający znacznie większą precyzję wskazań niż zegarki mechaniczne. Dzięki osiągnięciom japońskich inżynierów, pokazuje nie tylko aktualną godzinę, ale ma także stoper, alarm oraz datownik. "Water resist" oznacza, że nawet deszcz nie jest mu straszny. Dzięki funkcji podświetlenia można odczytać czas również w nocy. A przy tym jest bardzo stylowy, podobne zegarki noszą wielkie gwiazdy światowego futbolu.

Zapłaciłem za niego znaczną sumę pieniędzy, za które mógłbym kupić duże ilości wódki. Ale zarobiłem je uczciwą pracą, a w moim wieku należy mi się od życia nieco luksusu.

Miłego weekendu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wygryw #zegarkiboners
xniorvox - Jako nowy na tagu #zegarki chciałbym niniejszym się przywitać oraz zapropo...

źródło: comment_16670321172FOamWg6dYCk7Ech8qZHC9.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xniorvox: piekne sa te opisy ze stron z zegarkami i im podobnych(°° z widel zrobiliby narzedzie tao skonstruowane,ze doskonale nadaje sie do zasilanego sila miesni,ekologicznego przerzucania nieczystosci po zwierzetach hodowlanych,czyli potocznie gnoju.
Ps. Jako posiadacz kilkudziesieciu Timexow,Casio i tym podobnych tanioszek uznaje zegarek ze zdjecia za bardzo zajefajny
  • Odpowiedz