Wpis z mikrobloga

@Lonate: Okej, dziękuję. Nie pomyślałam w sumie o tym, żeby sobie kogoś indywidualnie poszukać, a to brzmi jak bardzo fajny pomysł dla mnie. ʕʔ
@kidzior: Dlatego, ze firma tak sobie nazwała to stanowisko po prostu i tyle. To nie tak, że tylko u mnie to tak wygląda, tylko u każdej zatrudnionej na tym stanowisku osoby.
@Kinja: ale w czym ty pracujesz, bo to jest podstawowe pytanie. CAD to dziesiadtki jak nie setki roznych programow, a nie tylko autocad.

No i nie oszukujmy sie, kursy autocada to wyciaganie kasy.
Na materialach z politechnik dostepnych za darmo, na ksiazkach, czy wreszcie nawet z udemy nauczysz sie lepie i szybciej.
Jesli mowa o autocadzie to jest durny i prosty program, ktory sie w sumie do niczego nie nadaje.
Jeslii
@PurpleHaze: Pracuje w programie stworzonym przez firmę do pracy z gotowymi modelami 3D zębów.
A interesuje mnie kurs, bo chciałabym się nauczyć czegoś więcej, co wykracza poza umiejętności potrzebne mi do pracy. Tak dla samej siebie. I wolałabym kurs albo coś takiego, żeby na start mieć osobę, która mnie pokieruje co i jak robić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kinja: czyli chcesz wydać niemałe pieniądze na kurs, żeby nauczyć się AutoCADa, którego nawet nie używasz i po tygodniu wszystkiego zapomnieć? Wyżej mają rację, że już lepiej skorzystać z hindusa na YT.

PS pracodawca nie patrzy na znajomość CADa, jeśli jesteś ogarnięta, bo tego można się nauczyć w miesiąc, a o dobrego pracownika nie tak łatwo
@Kinja:po tygodniu wszystkiego zapomnieć?


@Bonnie_the_Cat: Aż mnie zatkało. Nie mierz wszystkich jedną miarą, poza tym skąd przekonanie, że ludzie coś robią po to, żeby zaraz o tym zapomnieć? Co jest z wami nie tak ludzie. Człowiek pyta o coś, bo chce sie czegoś nowego nauczyć, a zawsze się znajdzie jakiś znawca, który walnie takim tekstem. Żenada.
@Hrjk: Okej, napisałam o CADzie bo wydawało mi się, że to taka podstawa, ale to nie musi być CAD. Zerknę na te inne programy, dzięki wielkie!
@Kinja: wiesz ludzie ci polecaja i doradzaja z wlasnego dosiwadczenia, a patrzac po tagach, to wiekszosc tu bedzie inyznierow. Mechanik, budowlaniec jakis elektronik itd. W tych zawodach autocad traktowany jest zazwyczaj jako zlo konieczne, bo sa inne lepsze programy. No moze jeszcze budowalanka architektura, dziala w acadzie. Dla innych to jest zaprzeszlosc, cos jak windows 98, nikt nie chce ale czasem trzeba.

Ty pracujesz raczej w innej branzy i dobrze byloby