Wpis z mikrobloga

Ćwiczę kilka lat na siłowni, jednak od kiedy mam ekspres do kawy mam słabość do rytuału jedzenia czegoś do kawy. W lato moim grzechem było jedzenie do niej borówek z lodami i ciastek owsianych z Biedronki. Zszedłem z lodów i borówek, zostały ciastka lub biszkopty, ale w boczki trochę poszło. Jaki mielibyście pomysł na mało wchodząca w boczki przekąskę do kawy? Ciężko z tego zrezygnować :)

#silownia #kawa
grzegorz-kuczkowski - Ćwiczę kilka lat na siłowni, jednak od kiedy mam ekspres do kaw...

źródło: comment_1666985725g9mtZixaRSYC1nVduVCNUU.jpg

Pobierz
  • 15
@grzegorz-kuczkowski: Przy słodyczach trzeba się liczyć z tym, że 100g to przedział 300-500 kalorii, wszystko zależy ile tego jesz do kawy. Obstawiam, że mało słodzisz i wtedy takie ciastka i podobne fajnie wchodzą, co też rozumiem i czasami mam podobnie. Ostatnio siadły mi zbyt dobrze do kawy ciastka korzene Lotus i muszę walczyć :D Ja to rozwiązałem w ten sposób, że po prostu słodzę kawę na tyle, żeby już mnie nie
@donmateok a to ja kawy nie spłodze, ogółem nie lubię słodkich mocno słodkich rzeczy a zwłaszcza napoi. I staram się dozować tak max 400 kalorii do kawy z tych przekąsek, dzisiaj jadłem biszkopty, bo całe ich opakowanie to 400 kcal a sporo do gryzienia :)