Wpis z mikrobloga

Mireczki i mirunie, jak zapowiedziałem, robię #rozdajo mojej starej, w pełni sprawnej karty - Geforce RTX 2070.
Jest pewien haczyk. Proszę mnie przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Środek jest dowolny - wiersz, gif, smutna historia, email z pogróżkami, cycki różowego paska, słowem - co tylko przyjdzie wam do głowy, byle mi się spodobało. Cenię sobie inwencję, więc zaskoczcie mnie.
Na wasze prace czekam do niedzieli 30/10/2022 do godziny 19:00. Kartę wysyłam na mój koszt ne terenie EU.
In b4 - wszystkim sądzącym, że to zarzutka: prawie trzy lata temu zrobiłem podobną akcję z GTX 970. Tutaj ten wpis, a tutaj zwycięzca potwierdza odbiór paczki. Wtedy wygrała piosenka, więc tę forme możecie sobie odpuścić tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A kolega @ZaQ_1 chyba już nie powinien uczestniczyć - wyczerpałeś swój zapas szczęścia ( )
#pcmasterrace #kartygraficzne
Felidiusz - Mireczki i mirunie, jak zapowiedziałem, robię #rozdajo mojej starej, w pe...

źródło: comment_16669739680P0IRYgxcJZwxAeCtq0GqN.jpg

Pobierz
  • 284
@Felidiusz:
Wielki Turek Ali Agça szlachetny jak maharadża Ten zabójca z Anatolii, co się w tańcu nie #!$%@? Najwspanialszy z asasynów likwidował #!$%@?ów On próbował bestię zabić, lecz papieża szatan zbawił 81 rok znamienny, ten asasyn bezimienny Strzela papieżowi w serce, świat znajduje się w rozterce Świat nie wiedział jednak wcale, jak Wojtyła leciał w balet Zawsze kiedy imprezował, tysiące dzieci mordował Precyzyjny strzał w pierś bestii, czyżbyśmy byli bezpieczni? Niestety,
Papieszpolak6996 - @Felidiusz: 
Wielki Turek Ali Agça szlachetny jak maharadża Ten z...

źródło: comment_16669836867RxzPsQpCmp3AZUvjKv4BA.gif

Pobierz
@Felidiusz: Robie w blenderze różne rendery, poniżej pic rel. Jest to reimaginacja pewnej mapy z quake'a z dodanymi bump, normal oraz displacement mapami. Każda tekstura jest upscaleowana przez sieć neuronową. Korzystam z różnych pretrenowanych modeli ale i tak upscaling i generacja wszystkich map trwa na mojej karcie troszkę długo.
Gdybym wygrał rozdajo mógłbym pracować szybciej oraz mieć lepszy podgląd na materiały które tworze. Obecnie czekam jakieś 20 sekund na generacje preview
Dej_mi - @Felidiusz: Robie w blenderze różne rendery, poniżej pic rel. Jest to reimag...

źródło: comment_16669846876ZXLlWI85wn9GxDFF1wtLR.jpg

Pobierz
@Felidiusz: moja żona chciałaby pograć ze mna w original sin 2 (nie lubi tego typów gier ale w tą mówi że by ze mną zagrała) i GTA V ale jej komputer ma tylko zintegrowana kartę graficzna. Jakbym wygrał to ramach wdzięczności może Ci wysłać jakieś ciastka (tylko nie wiem czy to wytrzyma podróż paczkomatem xD)
jak wygram to w końcu usiądę do sieci neuronowych, bo tak odkładam ten temat już kolejny rok xD a ta karta trochę CUDA ma. Mogę też w ramach wdzięczności postawić flaszkę jak będziesz we wrocku lub wpłacić stówaka na dowolną zrzutkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Arogancky: a na aktualnej czemu nie możesz?