Wpis z mikrobloga

Sytuacja z 2021 roku. Kupilem sobie dom i chcialem go ogrodzic z przodu jakims plotem. Dzwonie po fachowcach w okolicach wrzesnia podaje parametry, metry biezace i slysze "panie tyle plota to mi sie nie oplaca jechac", mowie dobra #!$%@? sam se zrobie. Odpalilem YT, kupilem przesla, zalalem slupki, jakos to poskrecalem i stoi zime, lato az do teraz. I dzisiaj odbieram jakis telefon i gosciu do mnie "pan dzwonil w sprawie plotu". Nie powiem troche mnie scielo ze ktos po ponad roku dzwoni z oferta fuchy. I teraz pytanie czy juz wtedy wiedzieli ze bedzie lipa i sobie zapisywali telefony w razie posuchy, czy poprostu jeden fachowiec sobie zrobil archiwum telefonow, czy jest tak ciezko ze scrollowal do tylu rok rejestr telefonow i dzwonil w ciemno xd jak myślicie?
#dom #mieszkanie #kredythipoteczny #inflacja #budujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiem_wszystko: spotkałem się z tym że jest robiona lista zleceń drobnych które mogą se czekać na posuche lub jak jedzie się na urlop to daje dla ludzi by mieli coś do roboty na czas nieobecności
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Biura nieruchomości, do których wysyłałem zapytania półtora-dwa lata temu też mi teraz wysyłają oferty/dzwonią, a wtedy mieli wywalone jajca. Dlaczego tak jest? Nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz