Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu wszedłem na tag jak do siebie, wymagając po chamsku aby ktoś odwalił robotę za mnie i wybrał mi jakieś fajne niedrogie perfumy. Po poleceniach, zamiast jednego flakonu, wybrałem dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Afnan Modest Une Pour Homme
Davidoff Cool Water Intense
obydwie butelki wyszły mnie 200 zł.

I bomba, strzał w dziesiątkę. Oba zapachy są znakomite, idealnie trafiają w mój gust. A najlepsze jest, to że oba są kompletnie różne od siebie ()

Butelki obydwóch bardzo eleganckie, ale opakowanie Afnana w formie książki wyłożonej materiałem w środku zrobiło świetne wrażenie. Aż trudno pomyśleć, że tak pakują perfumy za 100 zł.

bardzo dziękuję i wołam @GodALLU bo prosił o relację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
mmenelica - Kilka dni temu wszedłem na tag jak do siebie, wymagając po chamsku aby kt...

źródło: comment_1666956559HwYknDdLVZkAwYA7Xi4eFt.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@roadie: czytając opisy w sklepie i odczucia mirków nie potrafiłem zdecydować. Zamówiłem więc dwa i gdy przyszły i powąchałem to też nie potrafiłbym powiedzieć, który lepszy xD Davidoff jest bardziej rześki, morski. Z kolei Afnan jest zapachem bardziej głębokim i cięższym, chyba nieco intensywniejszy. Obydwa są fajne i inne od siebie. Trochę na różne okoliczności, ale oba uniwersalne, tak sądzę.
  • Odpowiedz
@BigBoobs: z notino. Pewnie można taniej, ale tutaj mam 100 % pewności, że nie dostałem podrób. Jeśli się pospieszysz to załapiesz się na rabat -18% w aplikacji mobilnej kod "mobile". Dodatkowo bierzesz waciki saffe cleansing 2x 2,80 zł i masz darmową dostawę.
  • Odpowiedz