Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KanapkaPL: wg mnie bardziej gadżet, raczej nic użytecznego z tego składania nie wynika. Ekran nie pęka, ale nie będzie idealnie równy w miejscu gdzie się składa
  • Odpowiedz
@KanapkaPL używam Flip3 od ponad pół roku. Na minus bateria która jednak jest słabsza od s20fe które miałem i aparat też mógłby być ciut lepszy. Na plus cała reszta na czele z tym że złożony w kieszeni praktycznie nie istnieje i nie przeszkadza :) ja polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KanapkaPL: Jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia ludzie którzy dany model widzieli na obrazku.
Od 3 miesięcy mam folda 3. Genialny sprzęt jeśli chodzi o pracę. Do wąskiego przedniego ekranu szybko można się przyzwyczaić, na wypukłość w miejscu zgięcia ekranu po 3 minutach nie zwracasz uwagi.Warto dokupić spena. Po jakimś czasie ciężko beż niego się obejść.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fishery: dlatego nie biorę ich opinii pod uwagę xD
Ale poczytałem trochę na necie i cholera wie czy jest sens takiego telefonu.
Mam tablet Samsunga więc duży ekran mi nie jest potrzebny i fold odpada. Zflip bardziej nostalgiczny powrót do telefonów z klapką, ale też nie ma to większego sensu. Tym bardziej, że czasami wsadzam telefon w uchwyt w aucie, czasami biorę telefon na kierownice do roweru czy hulajnogi, no
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: kto miał staruśką motoruwe razra 3-4 ten sobie ceni klapkowce
Przy flipie głównym mankamentem jest dość widoczne przełamanie ekranu, które po prostu wkurza. Można się przyzwyczaić, ale jeśli ktoś scrolluje paluchem w tym mejscu to jednak czuje to, więc wkurza podwójnie.
Wcześniejszy razr z amoledem motorówy nie ma przełamywanego ekranu tylko zginany, ale jednak technicznie ten patent wydał mi się ultra słaby.
Nie wiem jak w najnowszym razr, bo
  • Odpowiedz