Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 51
922 839 + 43 = 922 882

Zbieranie kwadratów. Pogoda piękna, więc trzeba korzystać. Powoli powiększam cluster w okolicach Rzeszowa. W przyszłym roku może uda się przenieść niebieski w ten rejon, a może nawet połączyć oba kwadraty. Na weekend mam plan pojechać po wspólne kwadraty, ale nie wiem czy zabrać się za ten jeden na południowym-wschodzie czy za te kilka na północnym-zachodzie. Trochę demotywuje mnie pociąg do Tarnobrzegu o 4 rano. Jeszcze zobaczę, ale dziwi mnie, że nikomu się tam nie chce wybrać
()

Total explorer tiles 1522 (+17)
Max cluster size 406 (-)
Max square size 15 x 15 (-)

#rowerowyrownik #triban #wykoptribanclub #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz ZnasztegoAndrzeja - 922 839 + 43 = 922 882

Zbieranie kwadratów. Pogoda piękna, więc ...
źródło: comment_1666898427UqR6eRhxIC9aVQIrfRCbcT.jpg
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pronter: nie wiem jak patrzyłem na rozkład, ale pokazywało mi tylko pociąg o 4 rano. Muszę lepiej sprawdzić. A chciałbym rano wystartować, bo trasa na 116km po kilka pionierskich kwadratów przez pewnie lasy i ujeby.
Co do inscenizacji, to widziałem ją i jest chyba lepsza niż ta z Ostrowa
ZnasztegoAndrzeja - @pronter: nie wiem jak patrzyłem na rozkład, ale pokazywało mi ty...
@Znasz_tego_Andrzeja: Jak będziesz kiedyś w moich okolicach, to czeka na Ciebie papieska górka (dawniej biskupia, ale papież się pojawił w 98 i zajumał nazwę), no i oczywiście kamień nad rzeką Wdą z tabliczka, że tu roku tego i tamtego Karol W. odpoczywał w czasie kajakowania :) A i u mnie w mieście znajdziemy pomnik Pudz... Papieża.