Wpis z mikrobloga

Niejaki Viacheslav Zarutskii, typowa Ruska onuca która jakimś cudem robi nieźle zasięgi w necie. Zamiast zrobić wypad do swojego kraju i bronić ojczyzny to sobie siedzi wygodnie w Polsce i nagrywa dla naszych odbiorców gówno na kiju. Ruski jest ruski, żadnemu nie wolno ufać i izolować możliwie jak najdalej. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym, werdykt jest jeden.
#wojna #rosja #ukraina
z.....j - Niejaki Viacheslav Zarutskii, typowa Ruska onuca która jakimś cudem robi ni...

źródło: comment_1666889075KQS9zDNVqLMKPzEMAMLZyV.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
#!$%@? reklamami, jęczenie o dotacje bo mu rubelki nie stykają i #!$%@? jak to mu źle. Niby to jest informacyjne, ale chyba tak nie do końca. Biedaczek narzeka jak to mu ciężko było się dostać do Gruzji.

@denerwujesie: A ja tam lubię go czasem posłuchać - koleś jest popularnym streamerem i wylądował w Gruzji, więc nie ma potrzeby, żeby się Polakom podlizywać bo to nie jego target. Trochę taka perspektywa gościa,
  • Odpowiedz
@e_m_p: Dla mnie to on już od dawna brzmi jak jakiś ruski banan i chociaż czasem też obejrzę to już bez sympatii. I nie chodzi mi też o to, że ma się komukolwiek podlizywać, ale on nigdzie jakoś tego całego ambarasu zdaje się nie potępił. Tylko, że mieszkania w Gruzji drogie no i w banku #!$%@? mu dolary.
  • Odpowiedz
@denerwujesie: Popularni youtuberzy to przeważnie banany, w każdym kraju. Ja kojarzę, że o agresji na UA się wypowiada jednoznacznie negatywnie, ale owszem - nie było odcinka z klęczeniem i przepraszaniem, poza tym nie trzeba kogoś uwielbiać, żeby uważać, jego perspektywę za ciekawą. Mnie osobiście koleś nie #!$%@? tak jak ciebie, za to pozwala sobie wyobrazić jakbym ja się mógł poczuć jakbym miał rodowód z Czelabinska.

P.S. nawet ten materiał, który wrzuciłeś
  • Odpowiedz
@e_m_p: Ja nie mówię, że ma klęczeć i przepraszać, ale zapoznanawanie się z jego perspektywą straciło dla mnie sens. To kwestia kontrastu. Te jego problemy brzmią jakoś groteskowo przy tym co się dzieje na Ukrainie.
  • Odpowiedz
Te jego problemy brzmią jakoś groteskowo przy tym co się dzieje na Ukrainie.


@denerwujesie: No heloł, wczoraj się obudziłeś? Myślisz, że większość ludzi w naszym kraju bardziej narzeka na masowe mordy na Ukrainie czy wysokie ceny w sklepach i zakup węgla?

Każdy przede wszystkim pilnuje swojego nosa i jestem pewien, że jakbyś nagle był zmuszony się z Polski wynieść, to bardziej by cie ten temat okupował niż to co się dzieje
  • Odpowiedz
@denerwujesie: Masz prawo do swojego zdania, nie oglądaj jak ci podnosi ciśnienie. Moja perspektywa jest taka, że sam pewnie #!$%@?ę z kraju jak byśmy przypadkiem opuścili UE, bo mi to karierę i perspektywy na przyszłość zrujnuje - to też jest czysta frajernia twoim zdaniem? jeśli tak to dlaczego?
  • Odpowiedz
@zzyciemsiepojednaj: Aleś teraz wykopkom zaserwował dysonans poznawczy xD Jak #!$%@?, że ruskich trzeba WSZYSTKICH tępić, to kiedy pytałem o tych normalnych, to tylko piany w ryju dostawali i krzyczeli, że NIE MA LITOŚCI I #!$%@?, za co sypały się setki plusów.

A tu proszę, wykopek jeden z drugim się zauroczył w rusku i dobry rusek już jest w porząsiu xD i teraz takie komentarze dostają plusy xDD Z wami to jest
WillyJamess - @zzyciemsiepojednaj: Aleś teraz wykopkom zaserwował dysonans poznawczy ...

źródło: comment_1666913864SQwzH7VMFgfIObw0NwsQlk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@denerwujesie: Ta, on jest mega #!$%@?ący, niby jest przeciwny i tak dalej ale dalej wstawia adnotacje że Meta(fb) to organizacja terrorystyczna, typowy content dla sojaków z zachodu, usa
  • Odpowiedz
dałeś się jak małe dziecko, jakbyś zobaczył takiego kocmołucha mordercę na wojnie inaczej być śpiewał. Ruskim się nie ufa, żadnemu i nigdy w życiu.


@zzyciemsiepojednaj: prędzej bym zaufał Rosjaninowi będącemu przeciw Putinowi, niż takiemu oszołomowi jak ty XD

Musisz mieć zdrowo we łbie nasrane, jeśli myślisz, że każdy Rosjanin to morderca co tylko czeka, aby cię zamordować XD

A w praktyce na wojnie należy się bać takich jak ty bardziej, bo
  • Odpowiedz
@zzyciemsiepojednaj: czlowieku. gosciu zastosowal tzw. outstanding move, czyli chwali polske i polakow. jest na vipok nietykalny. #!$%@?, ze wykopki w tym samym czasie bez litosci absolutnie kazdemu ruskowi zycza jak najgorzej, bo przeciez to jedyny sposob na to zeby zrozumieli, ze sa zli (oczywiscie poza tymi wszystkimi fajnymi ruskami, ktorych pokazywal swego czasu wielbiony tu misza autostopowicz). tutaj nie dojdziesz, jest #!$%@? zbiorowe rozdwojenie jazni. ruscy najgorsi na swiecie, ale w
  • Odpowiedz