Wpis z mikrobloga

Niejaki Viacheslav Zarutskii, typowa Ruska onuca która jakimś cudem robi nieźle zasięgi w necie. Zamiast zrobić wypad do swojego kraju i bronić ojczyzny to sobie siedzi wygodnie w Polsce i nagrywa dla naszych odbiorców gówno na kiju. Ruski jest ruski, żadnemu nie wolno ufać i izolować możliwie jak najdalej. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym, werdykt jest jeden.
#wojna #rosja #ukraina
z.....j - Niejaki Viacheslav Zarutskii, typowa Ruska onuca która jakimś cudem robi ni...

źródło: comment_1666889075KQS9zDNVqLMKPzEMAMLZyV.jpg

Pobierz
  • 64
@zzyciemsiepojednaj: Na początku sceptycznie do typa podchodziłem, w sumie czasami go oglądam - nie dlatego, że wali jakiś mega merytoryczny kontent, tylko dlatego, że jest ze środka tego kurvidołka i jest w stanie przybliżyć nam, co, jak wygląda itp. Dużo można wyczytać między wersami, ciekawych informacji, jak chociażby, gdzieś tam leci w dygresję i mówi, że po ogłoszeniu mogilizacji dużo znajomych pisało do niego, żeby "pomógł bo mobilizują".
To zaspokaja moją
@zzyciemsiepojednaj Sam jesteś ruska onucą.
1. Chłop przyjechał do Polski jeszcze przed wojną do Polski (chyba 10 lutego).
2. Od początku krytykuje Rosję, opisuje patologie.
3. Kiedyś wspominał że ma jakieś polskie korzenie (ale nie pamiętam w jakimś filmie).
4. Izolować to trzeba hipokrytów którzy wcześniej krzyczeli "wielką rasija", "krym nasz" a teraz udają że chcą pokoju i są przeciwni wojnie a nie takich spoko ziomeczków.
5. Z Rosji też pochodzą rozsądne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zzyciemsiepojednaj: Jak dla mnie jeśli ktoś taki chce przedłużyć wizę to bardzo proszę, nawet jeśli cały antyputinizm udaje, z tego co mówił to ostatnio nie chcą przedłużać pobytu w Polsce niektórym ruskim bo tak