Wpis z mikrobloga

Największe rozczarowanie transferowe tego sezonu. Robert Lewandupski "german stricker" - człowiek, który miał być zbawcą Barcelonowianki. Człowiek, który odchodził z Bundesligi jako absolutna gwiazda, pobił rekord Gerarda Mullera (41 goli co prawda 3/4 z karnych, ale i tak wynik godny podziwu). Ogromne nadzieje, ogromna kasa 50 000 000 MLN euro rocznie kontraktu, miał pomóc dumie Katolonii wyjść z kryzysu, miał być wzorem do naśladowania dla młodych piłkarzy Blaugrany jak Gavi, Pedri czy Dembele. Wielkie nadzieje, wiele oczekiwania a wyszła z tego kicha. Garść faktów od przyjścia lewusa do Barcelonowianki:

-najszybsze odpadnięcie z LM w historii klubu,
-najwyższa porażka w historii El Klasiko 1:3 z Realem (gdzie lewus nie oddał nawet celnego strzału w meczu)

Nie brak opinii, że Ropert pojechał do Kotolonii na wakacje z Anką, nagrać parę TikToków i zarobić obrzydliwą kasę na kolejne zegarki, a piłka nożna zeszła na plan dalszy. Miałem wielkie oczekiwania co do tego transferu, cieszyłem się jak dziecko, że Polak zagra w wielkiej Barcelonie. Jednak teraz po tym co zobaczyłem w ostatnich tygodniach żałuję, że ktoś taki hańbi imię Polski i Polaków za granicą. Smutny upadek niegdyś legendy piłkarskiej, skończył się. Teraz tylko czekać na 3 mecze na mundialu, gdzie znów lewus założy pelerynę niewidkę i nie odda nawet celnego strzału, jak za każdym razem na dużym turnieju reprezentacji - jest bezużyteczny.

Miał być wzorem dla młodych graczy Barcy, a stał się symbolem żałosnego machania łapskami, kłócenia się z kolegami z zespołu, darcia mordy na Dembele, gdy ten mu nie poda oraz żałosnych prób wymuszenia rzutów karnych i kłótni z sędziami. Kibice Barcelonowianki pewnie żałują każdego pensa wydanego na tego emeryta. Największe rozczarowanie ostatniej dekady w piłce nożnej. A szkoda, bo bardzo lewusowi kibicowałem, wstyd Panie Ropercie, ciężko patrzeć na taki gwałtowany upadek legendy.

#mecz #niepopularnaopinia #pilkanozna #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #polska
KRZYSZTOFDZONGUN - Największe rozczarowanie transferowe tego sezonu. Robert Lewandups...

źródło: comment_1666882804NL9JQpj0fHbSDNCpepBMHW.jpg

Pobierz
  • 28
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Bombele który #!$%@? ma wachania firmy od geniuszu do poziomu 4 ligi polskiej xD lewy gra z reprezentacja polski w koszulkach Barcelony. Jak busqets gra to nie ma w ogole środka xD nie maja żadnego pomysłu na grę, lewy musi się wracać po piłkę, próbuje rozgrywać. To nie powinna być jego rola. Gra z pajacami po prostu. Ale oby z tego gowna xavi coś ulepił.