Wpis z mikrobloga

@Kryspin013:
W dupie mam pis, kościół oraz waszą walkę z nim. To są nieistotne sprawy.

Ale ja do was nie przychodzę z bólem dupy że ktoś kościół albo pis "obraża". Julki mają małe rozumki i to jest fakt.
  • Odpowiedz
W dupie mam pis, kościół oraz waszą walkę z nim. To są nieistotne sprawy.


@wypok312: To napisz co jest istotne.

Ale ja do was nie przychodzę z bólem dupy że ktoś kościół albo pis "obraża".


@wypok312: To po co o tym wspomniałeś wyżej? xD
  • Odpowiedz
@wypok312: To napisz co jest istotne.


@Kryspin013:

Istotna jest demografia, gospodarka oraz rozwój technologiczny. A także, zachowanie dominacji na płaszczyźnie społecznej, politycznej, ekonomicznej i demograficznej, ergo - brak otwartych granic. Selektywna imigracja. W dużym skrócie. Kościół istotny nie jest. PiS też nie jest, PO też nie jest.
  • Odpowiedz
@Kryspin013:
PiS to tylko symptom problemu. Zamienisz PiS na PO i nic się nie zmieni. Zresztą zobaczysz.

Ludzie się skupiają na bzdurach i sprawach trzeciorzędnych. Chociażby taki kościół - sam zdechnie.
  • Odpowiedz
@Kryspin013:
Jest ważne. Bo Julki popierają krytyczne postulaty sprzeczne z moim interesem, takie jak feminizm, parytety czy otwarte granice oraz socjal dla konkurencyjnej, napływowej populacji. Kobiety idą za mainstreamem, trzeba to krytykować.
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

kościół nie istotny więc trzeba zostawić


Nie trzeba, można po kościele jechać. Popieram. Ja do Ciebie nie przychodzę z pretensjami że po kościele jedziesz, natomiast Ty do mnie przychodzisz z pretensjami że po Julkach jadę.
  • Odpowiedz