Wpis z mikrobloga

@ZjemCiKolege:
Wbrew pozorom mogą kosztować niewiele mniej. Tego typu ulepszenie wymaga jednak pewnych umiejętności, których ktoś może nie mieć lub nie mieć czasu wykonać pracy samemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oude_Geuze:

jedyna różnica jaką znalazłem to ilość przycisków

To słabo szukałeś, bo nawet w minutowej zajawce znajdziesz więcej informacji o tym, czym różni się ten pad od zwykłego DualSense - i nie jest to tylko ilość przycisków.
@greven: no w ogóle nie szukałem, kliknąłem produkt za 1200 w mediaexpert i drugi za 300 zł i pierwsza pozycja to ilość przycisków. Nie mam konsoli żadnej w domu, nie interesuję się tematem, zapytałem o różnice w cenach, tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jacie ciekawe po ile kosztują customowe pady z podobnymi funkcjami i sprzęt raczej nie dla niedzielnych graczy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZjemCiKolege: No jakąś prawie połowę tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@korporacion: Powtórzę to co mówiłem już wcześniej - Sony w tej generacji to jeden, wielki mem. Blokowanie zakupów MS, dojenie swoich klientów, pad za 1500 zł. Mam PS5 i to ostatnia konsola od Sony, którą zakupiłem. Te ich „exy” są średnie, przereklamowane i nudne, pady niewygodne, a konsola… cóż, klocek bez stylu i pomysłu na siebie. A do tego te ich decyzje marketingowe - gwóźdź do trumny. Życzę im, żeby spadli
@Pust3lnick: Dokładnie tak jak napisałeś. Jadą na jedno kopyto na udanych grach ps4 i brak pomysłów na nowe gry. Najgorsze z tego jak mówisz, że taki Spider Remastered to gra z ps4 to fanbojka Cię ciśnie, że to gra ps5, bo update wyszedł XD Same remake i remastered tam z nowości i praktycznie 0 ciekawych nowych IP. Ktoś pamięta jeszcze Returnal? chwila po premierę i już nikt nie gadał o nim
@korporacion: pad za 1500zl a ma nadal wbudowany gówno-akumlatorek który wytrzyma tylko 6 godzin grania, którego nie można wymienić bez rozkręcania pada i utraty gwarancji i o pojemności mniejszej niż jeden paluszek eneloopa X kurła De
Mam PS5


@Pust3lnick: To brzmi trochę jak "nie popieram PiS ale" XD

Microsoft swoimi pomysłami na początku poprzedniej generacji (obowiązkowy Kinect czy przypisywanie gier z płyt do konta) pokazał, że liderem rynku będzie jeszcze gorszym. No ale fanbojka Xboksa ma to gdzieś, bo przecież gierki za 4 zł, no to super korpo i na pewno dalej tak będzie jak będzie jak zostanie liderem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nostalgiwolf: Oho, fanboj alert. Już zapiekło jak widzę. Czyli według ciebie co - jak mam dwie konsole to mam je po równo chwalić, albo po równo zjeżdżać, bo tak by wypadało? Wyrażam swoją opinię, mam do tego prawo i przyznaję że w trakcie trwania poprzedniej generacji Sony zmiażdżyło MS, ale to co odwala teraz to zwyczajny kabaret. Ale przecież fanbojka będzie zawsze po stronie niebieskich, bo jak to tak żeby obrażać