Wpis z mikrobloga

Yoyo,

Po kilku latach wreszcie zacząłem grać w tego słynnego returninga(new balance). Niestety zderzyłem się z poziomem trudności xD Trochę się zawiodłem poziomem trudności, biorąc pod uwagę, że uważałem to za coś bardzo trudnego.

Stwierdziłem, że jak skończe to, to będę chciał próbować ukończyć najtrudniejszego returna na najtrudniejszym poziomie trudności. Z mojego kilkudniowego researchu wynika, że najtrudniejszym jest polski ReBalance v1.32 na rzeźniku pod klasę melee.

Chciałbym to #!$%@? ukończyć, bo każdy mój znajomy grający w returninga wyśmiał ten plan i nikt #!$%@? we mnie nie wierzy xD

Jakieś porady i przydatne linki na start? Całość planuję zacząć za jakiś miesiąc/dwa i przechodzić to na strumyku i do tej pory chciałbym zrobić najwięcej researchu xD

#gothic #returning #gothic2
  • 7
@Metnoase: on będzie grał w klasyka, zanim powstały te wszystkie AB, NB, 2137B. Imo to jest najlepszy returning, gdzie nie ma miliarda dziwnych lokacji z dupy i tekstur z innych gier.

Tylko nie na patchu 1.32 xDDD To jest patch dla największych masochistów.

@JanekSSJ ktoś na TheModders to #!$%@? przeszedł wojem i było ciężko. Ludzie wyciskają 180 godzin grania i są wciąz w 2 rozdziale na tym patchu, więc pomyśl ile
@JanekSSJ na themodders był post o gościu, który przeszedł rebalance 1.3.2 na rzezniku pod mele i łuk. Majes też ma live jak przechodził jako necro. Ogólnie #!$%@? będzie, bo do bodajże 4 rozdziału bardzo dużo mobków nie ruszysz. Życzę powodzenia, sam podchodziłem kilka razy do tego Rebalance, ale ni #!$%@?. Życzę powodzenia mam nadzieję, że się uda i dasz jakaś relacje jak ci się grało, albo jakieś podsumowanie rozdziałów, pozdro