Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: W maskulinizacji kobiet. Kobiety obecnie są bardzo męskie. Nie chcą się zajmować domem tylko karierą. Ubierają się jak mężczyźni. Klną, palą. W związku starają się dominować partnera. Mnie to odpycha. No i oszukują. Nie wiem jak to działa, ale feminizm sprawia, że kobiety zostawiają mężczyzn. Przeżyłem to i nie chcę być z femnistką, bo wiem jak to się skończy. Mniej bolesna jest samotność.
feministki często tak mówią, ale rzadko tak robią.


@ToksycznySocjopata: W takim razie nie są feministkami.

Nie chcą się zajmować domem tylko karierą.


@LostHoldenCaulfield: To chyba dobrze, że kobiety mają wybór i mogą żyć po swojemu, zamiast robić to, co każą im inni? Co do reszty, to nie bardzo rozumiem związek z feminizmem, patusiary zakładają dresy, klną, palą i oszukują, a są na ogół prawaczkami-konserwatywkami jak ich sebki. A może to
@choochoomotherfucker: wiadomo, to nie były prawdziwe feministki xD To nie był prawdziwy komunizm xD Teraz prawie każda kobieta określa się jako feministka, bo to modne i dobrze widziane. Trzeba dobrze kogoś poznać, żeby sprawdzić, czy coś stoi za tymi słowami. Trochę jak Polacy-katolicy. Większość określa się jako katolicy, a w kościele są tylko na ślubach, komuniach i pogrzebach
@choochoomotherfucker: Oczywiście, że to dobrze, że jest wybór, bo kobieta nie musi być zależna od partnera-patola i ja zawsze będę za wyborem jako anarcho-kapitalista. Nie mniej jednak, kobieta powinna wychowywać dzieci. Możesz być więc wyjątkiem, ale to, że mówisz, że nie oszukujesz nie znaczy, że tak jest. Nawet nie musisz być tego świadoma. Powtórzę więc, bo wiem, że kobiet to nie rusza: Strach się związać z feministką. Wolę zostać przejechany przez
Ja jestem bardzo "przytulaśna"


lels zawsze jak widzę jakiś twój wpis to jest o tym że chłop zbyt needy a ty potrzebujesz  p r z e s t r z e n i

ale i tak faceci, z którymi się spotykałam zawsze mnie w tym prześcigali


o właśnie

@Fifka23: