Wpis z mikrobloga

@I-____-I: Przy Ergo cieśnia nadgarstka przeszła. Mam jedną w pracy i w domu gdzie używam na przemian z Master 2s . Widzę że dodatkowo masz dodatkową platformę zwiększającą kąt dla trackballa . Popracujesz zobaczysz że nic lepszego nie ma od Ergo. Tylko trzeba się przestawić na ruchy kciukiem.
@Seekator: to ta standardowa podstawka trackballa, ogólnie Ergo jest spoko, używałem chyba z 3 lata. Problemem dla mnie jest głównie mała precyzja kursora i słabe dpi, co przy korzystaniu na raz z kilku kompów jest mało wygodne. Głównie korzystam z laptopa 1080p i monitora 2k. Ciężko dobrać czułość, aby na dużym ekranie było normalnie a na laptopie nie za szybko. No i scrool wheel jest standardowy, czyli moim zdaniem z poprzedniej
I-____-I - @Seekator: to ta standardowa podstawka trackballa, ogólnie Ergo jest spoko...

źródło: comment_16668655036jClPMCrpSWEd8N5bP98yH.jpg

Pobierz
@spunky: też jestem fanem trackbali, zakochałem się już dawno temu w Kensington Expert, ale po wielu recenzjach stwierdzam że jakość wykonania jest słaba i scrool w moim przypadku bezużyteczny. Dodatkowo oprogramowanie przejmuje całkowitą kontrolę nad sterownikiem myszy, przez co kłopotliwe jest korzystanie z kilku urządzeń wskazujących na raz albo np. trackball w zadokowanym kompie i później masz szalejący touchpad w trybie mobilnym.
I-____-I - @spunky: też jestem fanem trackbali, zakochałem się już dawno temu w Kensi...

źródło: comment_1666866425Yj623yL0CnlpB2BbV7PH4C.jpg

Pobierz