Wpis z mikrobloga

To jest chyba jeden z najbardziej przerazajacych filmikow. Ukrainski zolnierz, widocznie wymeczony cieszy sie z trofeow ktore zdobyl na pozycjach zabitych orkow. Przeraza mnie, ile moze zaakceptowac ludzka psychika i do czego sie przystosowac. Musza sie dostosowac do poziomu orkow. Straszne. Obadajcie otoczenie. Tam nic nie ma. Apokalipsa.... To coraz bardziej przypomina pierwsza wojne swiatowa. Kilka miesiecy temu pewnie ten zolnierz, chodzil do pracy. Wieczorem do baru z kolegami, lub tez lezal na kanapie obok jego dziewczyny/zony, ogladajacej tiktoka czy innego netflixa.
#wideozwojny #wojna #ukraina
cskparty - To jest chyba jeden z najbardziej przerazajacych filmikow. Ukrainski zolni...
  • 23
@PanPeno Będą, zawsze wychodziły. Po II wojnie światowej często żołnierze nie potrafili rozmawiać na ten temat z rodziną, dziećmi. Często te rozmowy były dopiero z wnukami (o ile chcieli słychać) lub obcymi po wielu latach. Moja babcia 40 lat po wojnie nie potrafiła o niej opowiadać, dopiero po 80 roku życia się otworzyła na ten temat. Mój dziadek nie dożył tego etapu, na szczęście dziadek męża tak (był snajperem, na starość żył
@cskparty: musisz mieć naprawdę wygodne, luźne życie jeśli ta sceneria jest przerażająca dla ciebie, są ludzie na tym świecie, którzy przeżywają podobne piekło i to bez udziału wojny…