Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Jeden z moich ulubionych RPGów, rozwój postaci, grafika, story, mechaniki wszystko on point. I jako fan grania stealthem, mechaniki skradania były również bardzo spoko i chociażby kolor ubrania przekłada się na to jak łatwo enemy cię dostrzeże. Polecam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bonapartysta: @cabeiu: @Gadgetztan: @Sotha: @Jarem12: @Roflcopter112: @ktomizajalnazwy: @Positano1: @Blaskun: @L3mmy: @xardas_pl: @aegispolis: @tzar1991nam: @tellet: @Fitoplankton: @MrMarley: @Daszekk: Mogliście chociaż powiedzieć, że żeby przejść dalej trzeba otworzyć #!$%@? zamek z armorem, którego się nie da otworzyć xDDDD (°° Czyli #!$%@?łem pieniądze w błoto xD Fajna gra
@Mega_Smieszek: otwieranie zamkow w tej grze jest na poczatku dosc trudne xD ale jak zalapiesz raz to juz ci zaden zamek nie sprawi problemu. powodzenia!

PS Grasz na padzie? jak dla mnie na padzie otwierac zamkow bez lamania palcow sie nie da, polecam klawiature

edit: albo wlacz w ustawieniach uproszczone otwieranie zamkow to bedziesz mial tylko jedna galke do operowania
Mogliście chociaż powiedzieć, że żeby przejść dalej trzeba otworzyć #!$%@? zamek z armorem, którego się nie da otworzyć xDDDD (°° Czyli #!$%@?łem pieniądze w błoto xD Fajna gra do momentu xD


@Mega_Smieszek: Czo? Nie widziałem niczego takiego. Chodzi o to, żęby z Talmberku wyjść i przebrać się za żołnierza? No to trzeba po prostu kupić wytrych i otworzyć skrzynię. Anyways w
@Jarem12: To jak to na padzie w ogóle działa? Bo na myszce jest to tak naturalne, że jeszcze chyba żaden wytrych mi się nie złamał, nawet nie wiem, jak to zepsuć xd A tylko znajduje ten punkt, wciskam d i jadę myszką kółko tak jak się zamek obraca
A dwa, że utrzymanie trzęsącej się kropki jest dużo cięższe na myszce niż analogu


@Jarem12:A to ja w ogóle jej nie trzymam, robię kółko jak się kręci zamek tak razem z nim i zawsze wychodzi, niezależnie od tego jakby się trzęsło
@Mega_Smieszek: No to weź otwórz drzwi i pozwól się złapać, albo walnij strażnika pięścią w nos, jak już nie masz myszki koniecznie. Oni stwierdzą sami, że dobra elo, wyginaj z miasta i idź sobie gdzie chcesz. A ta kulka powinna się utrzymywac cały czas w tym samym miejscu mniej wiecej, jak zamek obklrecasz. Tzn w tym samym w zamku, tak w odniesieniu do całego ekranu o obraca się wraz z zamkiem