Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek ostatnio ogrywałem drugi raz. Świetna gra. Bardzo klimatyczna. Nie zwracaj na komentarze, że nudna, od ludzi co muszą mieć fajerwerki, lasery i wybuchy na ekranie. Dość trudno opanować walkę mieczem, a strzelanie z łuku mega przyjemne. Mega progres czuć na początku i później jak się wprawimy o rozwiniemy postać.
@Mega_Smieszek Przez ostatnie 8, albo i będzie już z 10 lat wciągnęły mnie tylko wiedźmin 3, factorio i kingdome come. Tak jak ludzie piszą - początek jest trudny, ale naprawdę warto nauczyć się walczyć. No poprostu można zanurzyć się w średniowieczu i to takim osadzonym w naszej kulturze l.
@Bonapartysta: Mnie za pierwszym razem również nie wciągnęła. Zainstalowałem, pograłem 2 godziny i poszła w odstawkę. Rok później, jakoś z nudów zainstalowałem i zostałem do końca. Na początku walka była istnym bólem dupy i czułem się jak śmieć, pomiatany przez byle brudasa z lasu, ale po wielu treningach z Bernardem i wyuczeniu się blokowania i kontry, nawet Kumanowie #!$%@? w podskokach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra ma