Wpis z mikrobloga

  • 4
@Malinowy_nos moje dzieci nie boją się mrozu, pakuje do wózka i rura do żłobka/przedszkola. A przy okazji ojciec się porusza a nie wozi tłustą dupe autem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 3
@Malinowy_nos a to wybierając miejscówkę do życia warto się też kierować dostępem do żłobków/przedszkoli/szkół/dojazdem do pracy - jeśli planujesz mieć dzieci Albo #!$%@?ć na korki i gnić w aucie. Nie powiem, jak mi tramwaje remontowali to było ciężko, ale "tylko" przez kilka miesięcy. A teraz to praca z domu to już w ogóle świetnie.
Ale za to jako gówniak jechałem z mamą do przedszkola autobusem, a ta pędem musiała mnie zaprowadzić
  • Odpowiedz
@liga: a jak mama Cie wozila do szkoly to na pewno korkow nie bylo, bo wtedy nie bylo tyle aut na drogach i komunikacja jakos funkcjonowala. Twraz nie funkcjonuje w ogole. Jak tramwaj z kozanowa np na ul. Hubska moze jechac 40 minut?
  • Odpowiedz
@liga: tja bo w miejscach w żłobkach to można sobie przebierać i wybierać. Pracę aktualnie można zmieniać co roku. Co roku mam zmienić mieszkanie z cała rodziną? #!$%@? jak mnie uruchamiają takie mundrole z dupy. Wielki planista #!$%@? mać.
  • Odpowiedz
  • 2
@terr0r_dr0ne #!$%@? jak mnie uruchamiają takie mondrole z dupy co tylko gadają, że jest źle a dupy nie ruszą, żeby coś zmienić żeby za kilka lat mieć lepiej
  • Odpowiedz
@Malinowy_nos: żyjcie sobie w tych dużych miastach i kłóćcie się, że macie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie do pracy z buta 35 min, rowerem 8 min, autem 4.
Zawożąc dziecko do przedszkola trzeba wyjechać 20 minut przed rozpoczęciem pracy a "korek" to 10 samochodów w kolejce do ronda.
  • Odpowiedz
@Malinowy_nos: Nie ma to jak zwalać na to, że trzeba odwieźć dziecko do żłobka. Są różnego rodzaju przyczepki a później foteliki. Rowerem potężny dystans 6km pokonasz w niecałe 20m. No ale trzeba płakać na wykopie bo nie chce się ruszyć tyłka.
  • Odpowiedz
#!$%@? nawet nie wiem ile km rowerem w tym roku ale beka z tych mirkow #!$%@? ewangelistow rowerów. Chlop ma malego bombla, pewnie pol nocy nie spi bo gnój płacze, ledwo żywy próbuje złapać 4 godziny snu albo nie łapie wcale od czasu do czasu zastępując matkę w nocnym wstawaniu do karakana

A dzbany mu radzą #!$%@?ć rowerem z przyczepką xD
  • Odpowiedz
@Morf: dawaj jeszcze trochę tych januszowych mądrości. Za mało. Jak ja bym chciał żyć w takim urojonym świecie wypokowego speca od wszystkiego. Wszystko czarno-białe, zerojedynkowe. Do tego jeszcze projekcje i wyzywanie od polaczków. No dziś kolega rozbił bank.

@liga ten jak już sobie cały mój życiorys uroił xD
  • Odpowiedz