Wpis z mikrobloga

@empiufo: nie mam gniazda ethernet w tym laptopie, nie moge dac wyniku do porownania, ale 580/585 jest często widoczne
niemniej ostatnio dostalismy maila o jakiejs konserwacji, może to dlatego wywalało neta niedawno
@winsxspl: Mamy chyba ten sam pakiecik 600/60. Prędkości OK ale od sierpnia bujam sie z nimi z niestabilnym pingiem w godzinach wieczornych.
Przeglądać neta, oglądać Netflixa, zasysać torrenty nie ma problemu. Pograć w csa albo fifke dramat.
@r2d2dupa2: a UPC to przypadkiem nie jest od Play, czyli nadal na łączach Vectry?

„Cieszymy się, że możemy dalej rozwijać naszą współpracę z Vectrą. Z niecierpliwością czekamy na możliwość zaoferowania naszym klientom stacjonarnego Internetu szerokopasmowego na dużą skalę, prostej w instalacji i użytkowaniu usługi opartej o sieć szerokopasmową Vectry. Superszybki stacjonarny Internet Vectry w technologii DOCSIS stanowi idealne uzupełnienie superszybkiego Internetu mobilnego 5G READY PLAY” – powiedział Jean Marc Harion, prezes
@empiufo: grałem trochę w F1 2021 multi na Xboxie, też po wifi 5ghz jak w lapku i nie ma większych lagów. w dalszym ciągu wydaje mi się, ze jest to lepsza opcja niż jakiekolwiek LTE czy Orange. możliwe, że po prostu wasze osiedle ma więcej klientów i stacje bazowe nie wyrabiają, bo u mnie jest znośnie
@r2d2dupa2: ja mam z playa umowe ale to vectra dostarcza. Rok temu byla korzystna umowa( w każdej chwili moge rozwiązać) i cena. W bloku mimo że po koncentryku to ms 15 a umowna prędkość bez problemu jest osiągana, nawet czasem po 12 w nocy jest szybsza.