Wpis z mikrobloga

Nie będzie sylwestra w #bialystok bo pisowska inflacja i pisowski skok na PiT ale jest gdzieś w krzakach kibel za 400k jest również apolityczny mural na boku gdzieś na mieście no i możecie obejrzeć wystawe zdjęć nt biednych sędziów którzy walczą o praworządność.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy
s.....o - Nie będzie sylwestra w #bialystok bo pisowska inflacja i pisowski skok na P...

źródło: comment_1666779276l54V30wlNA8pNUEAD187K2.jpg

Pobierz
  • 18
@skizo: do kibla za 400 tys. zł trzeba było doprowadzić prąd, wodę i kanalizację, postawić i wyposażyć. Za obrzydliwą pisowską patriotyczną ławkę, która stanęła niedaleko, trzeba było zapłacić 100 ooo zł netto (+ VAT). Wkrótce jej nie będzie (już nie ma). To taki Miś, tylko naszych czasów. To teraz szczerze - co było bardziej warte wydanych pieniędzy?
@skizo: Odnieś się do ławeczki, dlaczego milczysz? Za trzy ławeczki też mały dom postawisz. Problem w tym, że kibel będzie stał może i sto lat, a ławeczki znikną z końcem listopada. Jesteś to w stanie ogarnąć swoim umysłem?
@skizo: oho, dlaczego usunąłeś mój wpis? Nikogo nie obraziłem, nikogo nie wyzwałem, przytoczyłem jedynie kilka faktów. Czyżby niewygodne fakty były zbyt niewygodne?

@Barham: Widzisz, zadałem kilka pytań, to wziął i usunął mój komentarz. Ten zapewne też zaraz poleci, zanim zdążysz go przeczytać ¯\_(ツ)_/¯