Wpis z mikrobloga

Patrząc na Monikę, przypomina mi się Karolina z poprzedniej edycji. Obydwie latały za facetem, który od razu wpakował je w friendzone, o czym każdy wiedział na około, tylko nie one. Mimo jasnych i klarownych sytuacji jak i sygnałów, one dają się poniżać i traktować jak jakieś dziewczynki, które potrzebują akceptacji. Na szczęście Karolina się otrząsnęła (ten jej pamiętny płacz, chyba po którym każdemu zrobiło się jej żal). No i mam nadzieję, że Monika się też obudzi i przestanie być "krindzowa" jak wczorajsza sytuacja z majtkami np.
Nikt nie zasługuje na takie traktowanie, ale niestety w większości sytuacji sami sobie jesteśmy winni temu. No ale ludzie zakochani robią różne głupie rzeczy...

#hotelparadise
  • 8
@Hogataa26: Karolina jest małolatą i jak mówicie całowała się z kapslem, to było takie szczeniackie zauroczenie i latanie za kolesiem. Monika z kolei jest starsza, dojrzała, bardziej panuje nad emocjami, a jeszcze jest turbo inteligentna, jak sama twierdzi i to jej nie akceptowanie friendzone ze strony mikołaja zdaje się być jeszcze bardziej żałosne niż w przypadku Karoliny, przynajmniej dla mnie.
@sesame0il: zobacz jaka Monika jest wyrachowana w tym co mówi. Przecież jakby ktoś jej powiedział, to od razu by rzuciła, że oni chcą się jej pozbyć, że zazdroszczą i tak dalej. Boją się, tak mi się wydaje. Albo myślą, że taki mają pakt (bo w sumie tak myślą)

@k-pax: Karolina małolata? A ona nie miała 26 lat przypadkiem? Chyba że coś mi się pomyliło.
No tak, bo Karo dostawała sprzeczne
@k-pax dla mnie też. Ja też uważam że ona od początku uznała że Mikołaj będzie jej, nawet gdy był on w parze z Hanka, zawsze go popierała i była obok żeby pocieszyć. Jak odpadla Tościkowa to była pewna że teraz już będą razem, a tu zonk bo on nie chce, czego ona chyba też nie rozumie, bo ma się za wygraną w lotto. Może teraz są razem, ale w hotelu ewidentnie nie