Wpis z mikrobloga

Zjeby idą dziś do wszystkich: łysego; jego eks żony; jego synów, tych co kupują rzeczy do Baranowa; lafiryndy z ulicy; pani z sądu; tych co uciekli do bractwa; grzybów co się suszą w kuchni i wody, która płynie w kibelku. A także salezjanów, modernistów i tym podobnych.
Misiek wymienił prace do zrobienia w bazylice i zapowiedział, że nie będzie #!$%@?ł fizycznie, bo mu się w głowie pomiesza (można bardziej?); ale będzie za to pilnował tych, co pracują, żeby różaniec odmówili.
I jeszcze wdowa lub rozwódka powinna się przenieść do koleżanki, bo obie mieszkają same, a lokum oddać Miśkowi na parę dni.
Dzisiaj leci gęste.
#wroniecka9
  • 8
@horodat: Czcigodny, wiem że proszę o wiele, ale byłbyś w stanie napisać jakiś szczegóły? Za co dostał łysy? Czym zawinili ludzie kupujący rzeczy do Baranowa? Chyba jesteś jedyny, któremu udało się wysłuchać tych mądrości.
@shishe: Łysy został dziś nazwany rozwodnikiem i tym, który prowadził niemoralne życie. Synów łysego Misiek nazwał leniami i nierobami, ale nie wdawał się w szczegóły. Eks małżonka łysego oberwała za to, że nie chce wrócić do eks męża, a obowiązkiem żony jest być przy mężu. Ci, co kupują rzeczy do Baranowa (rolety) za to, że je kupują, czym nabijają kasę Żydom z Castoram i Auchanów. Zamiast kupować powinni dawać przyniesione z
@horodat: jest po prostu wielkim hrabią, któremu korona z głowy spadnie jak się weźmie za pracę fizyczną, zwłaszcza jak i tak ma frajerów od takiej roboty. Przy czym znałem księdza, który pracował fizycznie przy budowie kościoła parafialnego, łebski ogarnięty gość. Więc stan duchowny i mieszanie się w głowie nie ma tu nic do rzeczy, to zwykle lenistwo i poczucie wyższości. Jestem ciekaw jak to rozwiąże, gdy wielki ksiądz nie pan dostanie