Wpis z mikrobloga

Teraz to się zaczynam zastanawiać czy popierdzielone zachowania Hanki to czasem nie były wynikiem frustracji i jednocześnie bezradności wobec oschłości i obojętności Mikołaja i jego zakochania w samym sobie. Hanka krzyczała i robiła z siebie wariatkę bo może była zauroczona…Monika wariatki z siebie nie robi, ale za to się upokarza i to okrutnie. To już naprawdę jest płaszczenie przed Mikołajem. W sumie nie wiem co gorsze. Obie w każdym razie bardzo źle wyszły na relacji z nim.

#hotelparadise
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Millady: @MoccaC: @cherry30: @comiszkodzi: bzdura, obejrzyjcie se starsze odcinki, widać że Hanka kręciła Mikołaja mocno i nie krył się z tym. Przypominam że to ona wtedy miała akcje typu próby wywołania u niego zazdrości o innych facetów. Nie wspominając o aferze tostowej gdzie ona wywrzaskiwała bluzgi zanim on w ogóle zdążył się odezwać. Nie bronie go w aktualnej sytuacji (chociaż nie wiem w jaki sposób jest winny tego
@Millady: wydaje mi się, że Mikolaj mocno do Hanki startował, a to ona trzymała go na dystans, ale coś w tym może być, że podkręcał dramy i laska jeszcze bardziej się nakręcała. Ogólnie ciężki typ, wydaje mi się, że może być największym przegranym po programie.
Moniaaa, jeśli faktycznie zaiskrzyło po programie, to pamiętaj, że nie da się zmienić drugiego człowieka. Możesz zagrzebać trochę g**na, ale ono i tak będzie śmierdzieć.