Wpis z mikrobloga

i to Fable robione przez ludzi od Forzy( ͡° ͜ʖ ͡°) oj kapkę sceptyczny jestem


@vulcanitu: i ten sceptycyzm wynika z tego, że kilku menadżerów wyższego szczebla i kilka osób od Forzy buduje drugi zespół pod RPG? ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Równie dobrze można napisać, że pracują tam osoby ze starego Lionhead więc preorder w ciemno ;)
@vulcanitu: @Poroniec: Z tego co kiedyś czytałem to zatrudnili całą masę osób, którzy tej forzy nie robili ¯\(ツ)_/¯ Ostatnio coś było, że przeszli na UE5, bo ten silnik się nie nadawał więc chyba długo sobie poczekamy chyba, że te plotki to fake ¯\(ツ)_/¯
@Jestemkoksupotezny: nic o tym nie słyszałem i raczej nie sądzę, żeby to były prawdziwe informacje. Jeśli pijesz do wywiadu jakiegoś ex-deva, to oceniał stan projektu z roku 2019/2020 a co najważniejsze: w newsach związanych z grami ludzie zdecydowanie wyolbrzymiają słowo "problemy". Przy tworzeniu "czegoś" nie ma problemów, są tylko rozwiązania.

Matt Booty chcący pokazać Fable też raczej nie wskazuje, że nagle gdzieś tam w 2020 czy 2021 roku ktoś z rana
@Poroniec: Niech robią jak chcą ważne by był poziom chociaż ostatniej części i będę mega zadowolony. bo to jedna z moich ulubionych serii fabularnych na konsoli () W 2 i 3 był Coop i mam nadzieję, że będzie też taki dodatek, że ktoś wbija do gry i po prostu gra z Tobą w Twoim świecie ()