Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ostatnio mój tryb pracy zmienił się nawet do pracy 8h dziennie w aucie i tutaj pojawia się problem z yerba. O ile mogę zalać termos w domu to nie utrzyma temperatury przez 8h a pozatym zabraknie, tak samo z naczyniem w aucie niezbyt wygodnie. Kiedyś widziałem jakiś taki jakby termos z bombilla wyprowadzona na zewnątrz. Ktoś może używa i może coś polecić?
Dodatkowo pomyślałem o termosie pod zapalniczkę lub USB by utrzymywal mi temp w drugim termosie.

Ktoś może korzystał z takiego rozwiązania lub ma jakieś pomysły?

#yerbamate
#yerba
  • 7
@Mack00:

termos z bombilla wyprowadzona na zewnątrz


yerbomos - w większości sklepów z yerbą to dostaniesz
utrzyma Ci to temperaturę na kilka godzin, a potem to nie wiem - czajnik elektryczny z przejściówką na zapalniczkę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mack00: jak termos nie utrzyma temperatury przez 8h? Kup dobry to utrzyma, no chyba, że wlewasz wrzątek i po 8h nadal chcesz mieć wrzątek (nie wiem jak się tam te wasze narkotyki przygotowuje ;))
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@l_Grela_l: @_kapsel:
Może źle to ująłem, pije dośc dużo w ciągu dnia i chciałbym ciągle mieć temperaturę. Widziałem gdzieś na necie termosy które można podłączyć pod zapalniczkę i trzymają temp.
@Mack00: zwykły litrowy termos albo dwa, z Decathlona. Wlej tam wodę mającą z 90 stopni, dolewaj regularnie do resztki yerby w kubku, żeby miało w sumie z 70 i tyle. Każdy termos Ci przez 8h maks z 20 stopni z tego straci, może i mniej.