Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miniu30: no trochę mijasz że z rzeczywistością, jakby choc trochę wskaźniki drgnęły w górę to w każdej rzadowej tubie byś miał grabione o wielkim sukcesie. Do tego dajesz art z 2019 gdzie mówią o danych 1-2 lata wstecz gdzie w zasadzie był lokalny szczyt. Od tego czasu masz spadek o blisko 100k.
I na podstawie czego ten koleś chce wstawić kaszojady urodzone za granicą do polskich dawnych? Żeby miał lepsze cyferki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miniu30: bzdura też jest to że pl liczy sobie 38M ludzi, ale taka masz metodologię żeby na tym bazować.
op wstawił wykres ze jest 300k uroczej i że widać #!$%@?ęcie o 100k w 8 lat. No nie powiem, sukces w #!$%@?.
I tutaj nie występuje nigdize mowa o fertility rate tylko o wartościach urodzeń/zgonów
A ty się przyczepiłem do tego wskaźnika.
@HAL__9000: Dziękuję za Twojego Plusika, który utwierdził mnie w moich przekonaniach. W rzeczywistości ateiści szkodzą osobą młodym, młodocianym, jeszcze niewierzącym, bo nie zdążyli poznać jeszcze Pana Jezusa, Pana Boga i Maryję Świętą, nie dając mi za tę odpowiedź minusa - zgadzasz się ze mną. Dziękuję, że znowu dałeś mi wygrać i tym samym potwierdzasz moje zdanie. :D Ateista myśli, że Boga nie ma. Wierzący wie, że jest. Nie ironia, nie bait,