Wpis z mikrobloga

@dzangyl: Problem w tym, że z militariów wyszedł najdalej w marcu- nie ma za bardzo pojęcia o geografii i stosunkach wschodnich i opowiada jakieś stereotypy, myli nazwy, cytuje śmieszków z wątpliwych źródeł.
  • Odpowiedz
@djtartini1: nie jest to prawda, cały czas wrzuca sporo ciekawych materiałów związanych z militariami oraz działaniami wojennymi. Pojawia się jednak coraz więcej filmów odbiegających od tych tematów i o ile ten o sztucznej inteligencji był ciekawy to ten od razu po samym tytule wzbudził u mnie podejrzenia, które społeczność wykopu szybko rozwiała. Nie oglądałem.
  • Odpowiedz
@dzangyl: No nie neguję ,że cały czas wrzuca rzeczy związane z militariami, ale działania wojenne to nie tylko militaria. Znajomość terenu, podstawowych nazw czy perspektywy rosyjskiej i ukraińskiej z rzetelnych źródłem też w to wchodzi, no i Wolski jest osintowcem nie stretegiem wojskowym.
  • Odpowiedz
@Tamtararara: reakcja Wolskiego lub raczej brak reakcji (nerwowy śmiech) na tak oczywistą bzdurę z ceną rubla wydaje mi się dziwna xD przecież sam zaczął temat, z myślą że ten bajkopisarz się z nim zgodzi. Brak jaj, czy troska o kolejny biznesowy układ?
  • Odpowiedz
@Tamtararara oj nie czepiaj się, przyjdzie na wykop, przeprosi ale ma dyskalkulię i się nie zna na tej całej ekonomi i inwestycjach ale reklama to reklama i grono wyznawców wybaczy
  • Odpowiedz