Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@keton22: Był temat nitka na reddicie. kolesiowi poluzował się pin w złączu od be quiet i zaczął topić mu wtyczkę. obrażenia nie są tak poważne bo zareagował momentalnie.
@Shewie: dobra to w takim razie łyżkę soli do tej wiadomości polecam. Za to z mojej strony inno3d dało przejściówkę z pinami obliczonymi na mniejszy prąd (7.5A nie 9.5A albo nawet lepiej 12A) i z 2 mechanicznie słabymi punktami zamiast 1 jak w lepszych konektorach. Podobno Nvidia zresztą też. Zastanawiam się jak bequiet ale nie chcę tego już ruszać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keton22: Z jakiegoś powodu be quiet używa miękkich kabli do swoich złączy 12VHPWR nie są tak solidne i twarde jak te z adapterów. Może Corsair, Seasonic itd. wydadza niebawem jakiś zasilacz z tym złączem.
@Shewie: czekam z nadzieją na cablemoda, potwierdzili że biorą najlepsze piny co wytrzymują 12A. Mają mieć kabel do bequieta 'soon' (TM). Na razie jak się wk... znaczy zdenerwuję to pójdą trytki w ruch i kabel będzie przypięty na sztywno względem karty.
@Shewie: miałem na myśli solidny kabel do mojego psu. To dla wyglądu jest fajne ale:
1. nie mam budy z kablami wypuszczanymi z dołu -> będzie zagięte
2. więcej złącz == większa rezystancja == więcej ciepła
3. moja karta ma 1 slot (blok wodny) więc to się może dobrze nie zaprzeć i pracować, wiemy do czego to prowadzi

Ogólnie śledzę temat, będzie śmieszne jak władze w USA przymuszą nvidię do wycofania