Wpis z mikrobloga

@Zekashi żeby aktywować jakieś dupne naturalne chemikalia, aktywować? zapytasz nie wiem, sam czytałem tylko z neta.

Ogólnie jak chcesz żeby była faza z ciastek, to pieczesz ziółko przez 20-25 minut w 100-120 stopniach, potem masełko możesz zrobić.

Wtedy dodajesz do rozpuszonego masła, "upieczony" towar i mieszasz przez godzinę
@Zekashi wg mojej wiedzy odpowiedz na Twoje kluczowe pytanie brzmi nie.

Dekarboksylacja zastępuje proces spalania aby móc przyjąć marihuanę poprzez uwolnienie zwiazkow czynnycj w formie stałej (?) zamiast w formie lotnej, te same które normalnie uwalniają się w trakcie palenia.

Ogólnie się nie znam na chemii jak cos ale tak to rozumiem.
@Zekashi: Dekarboksylacja (wymawiane de-carb-OX-yl-a-tion), jest procesem, który działa psychoaktywne związki w roślinie konopi, tak, że czujesz się wysoki, gdy go spożywać.

Roślina konopi zawiera THCA, który nie daje haju, a THCA musi zostać przekształcony w THC, abyś mógł się naćpać. Najczęściej odbywa się to za pomocą ciepła - płomień zapalniczki, atomizer w vape pen, palnik z dab rig, lub piekarnik podczas tworzenia edibles.

THCA w roślinie ma dodatkowy pierścień karboksylowy w
@Zekashi: jak robiłem ciastka pierwszy raz to po prostu wsypałem trawę do masła i gotowałem razem przez parę minut. nie #!$%@?łem się z dekarboksylacją, bo nawet nie wiedziałem, co to jest i i tak efekt zwalał z nóg. ale kolejną partię już zrobiłem po dekarboksylacji. druga partia była nieco mocniejsza, ale pierwsza i tak wystarczająco.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L7please: @demonox: @bizonsky: @Chlejus: @Zekashi: jak zjesz topa to nic nie poczujesz bo tam masz thca. Gdy palisz blanta/wapujesz to thca zamienia się w THC (temperatura). Jeśli wyrzucisz susz do ciastka i do piekarnika to coś porobi, ale słabiej, a dlaczego? Z tego samego powodu dlaczego ser idzie pod składniki na pizzy. Ten sjsz się w sumie "ugotuje" coś tam się zamieni w thc, ale słabiej niż