Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CrystalDizzy: pytanie co się bardziej opłaca. Trafić w euro 6 czy w lotto 6? Prawdopodobieństwo a wygrana a cena. Są gdzieś wyliczenia czegoś takiego? Albo które gry są najbardziej opłacalne jak już chce się zapłacić podatek od marzeń (naiwności)? :) Mógłbym sam wyliczyć ale pewnie gdzieś to już jest i mi się nie chce :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@p4wl: nieee mi chodzi o 6 w euro. Bo wtedy też wygrywasz kilka milionów a szansa chyba większa niż w lotto 6. Dlatego to ciekawe pytanie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Loloman: nie ma czegoś takiego jak szóstka w EuroJackpot. Moze być 5+1 lub 4+2. 4+2 to zwykle niecałe 20 tysięcy złotych, faktycznie kilka milionow ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@p4wl: No pomyślmy o czym mogłem pisać. Czyżby właśnie o 5+1? Tak trudno się domyślić czy na złość udajesz głupiego?
Ostatnio było 5+1 i wygrana to było prawie 3 mln.
Masz jeszcze coś mądralo do dodania?
Szansa na trafenie 6 w eurojackpot 1 do 6 991 908
A w lotto 1 do 13 983 816. A w cenie jak widać spora różnica bo 12.5 vs 3. No w euro jest szansa
Coś mi mirkolos wywala błąd z losowankiem. Jutro spróbuję jeszcze raz, a jak się nie uda, to w piąteczek 20 osób wygra w sumie 20 milionów albo usunie konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hylfnur: Chodzi o to, że gdybym jakimś cudem wygrał te 440 milionów, a ktoś by skleślił te same numery, to nagroda główna jest dzielona na ilość osób, które skreśliły wygrane numery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 osoba wygra dostaje 440m
2 osoby wygrają dzielą się na pól
i tak dalej im więcej wygranych tym mniej na jednego wygranego ( ͡° ͜ʖ ͡°)