Wpis z mikrobloga

@Gogus23

W tak trudnych przypadkach nie pozostaje nic innego jak podniesc cenę - to niezawodny sposób na poprawę sprzedaży. Panika, nerwowe telelerony do kiedy cena jest aktualna, czy za miesiąc będzie jeszcze drożej, czy jako człowiek bez gotówki mam w ogóle jakieś sznase, który jestem w kolejce, co mógłbym zrobić żeby się w niej przesunąć, może dorzucić +30k i oddać żonę na kilka nocy w gratisie?........
@Gogus23: Teoretycznie nie głupie. Parka przychodzi na oglądanie z gówniakiem, gówniak cieszy się że jest szała. W domu zastanawiają się głośno jakie mieszkanie wybrać wahając się między tą a inną ifertą, gówniak mówi, że mu się bardziej podobało z szałasem (bo sobie tam posiedział 5 minut jak stary oglądał łazienkę) i szala przechyla się w kierunku mieszkania z szałasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@amstaf01
"Dzieci i ryby glosu nie maja" :)

Szalasu jeszcze nie widzialem. Z tych ktore zapamietalem to jakis napis home 3D o wymiarach 50x30 cm. Albo jakies gowniane plastikowe zielone krzaczki/trawki w doniczkach(Czasem w celu zamaskowania czegos np. berła do czyszczenia kibla)
Smiesznie to wyglada jak oglada sie tego samego posrednika, a on wszedzie stawia te same artefakty. Jakby postawienie jakiegos badziewia mialo wplynac na sprzedaz :P
@Gogus23: ja nigdy nie zrozumiem tych wypieszczonych zdjęć po photoshopie. Jak szukałem stancji to zawsze omijałem takie ogłoszenia na pokoje. Lepiej normalne zdjęcie zrobione telefonem przy dziennym oświetleniu a nie takie #!$%@?.