Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Legancko tego. Ostatnie wakacje w tym roku. Kilka słów o hotelu. Jestem w Turcji, miejscowość Side troszkę cichych rusków o których się najbardziej martwiłem. Dużo Niemców i garstka Polaków. Temperatura w dzień bardzo przyjemna, słoneczna 25 °C, po zachodzie nie jest już tak przyjemnie, wieczorami na "koncertach i przedstawieniach" dosłownie #!$%@?. Jak pijesz wódę to mniej (wnosze z obserwacji)
W morzu nie byłem bo nie potrzebuje a basen to ma wodę jak górskiego potoku.
Na miasto mnie nie ciągnie bo i tak w dolce Gabbana i Gucci nie chodzę więc średnio mnie bazary interesują. Nie wiem do końca jak inflację tutaj odczuwają ale w hotelu "daj tipa" można odczuć. Może tak ich nauczyli niemcy i anglicy. Oczywiście też dałem bo koleś co nas obsługiwał był mega zaangażowany. Jest tu w o groma kotów, 90% daje się głaskać więc jestem w małym niebie
#wakacje kredytowe
#podroze #podrozujzwykopem
Pobierz
źródło: comment_1666701278gwmNhcF0aqeOmp7owynyPZ.jpg
  • 8
@zalogowany_jako: podsumowując. W dzień nieco cieplej jak u nas, w nocy piździ a w basenie zimna woda. To ja już wolę kolejny raz na grzyby w czwartek jechać. Ma być przyjemne 18oC i słoneczko cały dzień (na słonku to na bank odczuwalna 25oC). Godzina drogi od domu, koszt wyjazdu jakieś 40-50zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)