Wpis z mikrobloga

@maaagic: @CleMenS: Żadnym ekspertem nie jestem, nawet oryginału nie mam bo Extrait jest dla mnie za drogi a 5-10 ml nie byłbym usatysfakcjonowany.
Po drugie to jedynym idealnym klonem BR540 jest samo BR540, wszystkie inne będą albo bliżej wersji EDP albo EXT, jedne bardziej męskie drugie bardziej damskie.

Amber Oud Rouge to aktualnie mój top 1 w kolekcji i tyle mogę powidzieć. Najbardziej mnie urzekł przestrzennością i lotnością którą do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@CleMenS: Pisząc o Amber Oud Rouge miałem na myśli ceny za które ja go kupowałem (190-230 zl /flakon)
Przy aktualnych cenach problem sam się chyba rozwiązuje bo cena ponad 6,5 zł jest bez sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest jeszcze Collection Prestige Cristal Rouge (ci od Bonaparte) który podobno jest świetnym klonem BR540.

Na tą chwilę w pierwszej kolejności możesz sprawdzić Dossiera
Zabi96 - @CleMenS: Pisząc o Amber Oud Rouge miałem na myśli ceny za które ja go kupow...

źródło: comment_1666708572V4a7LgJW5PC57kshvmFwOg.jpg

Pobierz
@Zabi96: Czyli na fregrze i reddicie niepotrzebna sraczka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) „Blind nose” znam, moja dziewczyna ma jak używa Rouge dlatego nie łączyłem go nigdy z parametrami. Manege Rouge miałeś okazje sprawdzić?