Wpis z mikrobloga

@HunAtilla: Bo piszesz tak nudno, że dziwię się, że odpisała wgl xD. Cześć, widzę, że masz długie włosy, fajnie. Co ma Ci odpisać taka baba? xD

Napisałbyś do takiej nie wiem - np.

"Siema! Jutro robimy wyścig w parku i przegrany stawia kawę, ale bez cukru bo jestem fit świrem"
"Jestem dżinem i mogę sprawić że zyskasz 2kg mięśni albo stracisz 2kg tłuszczu, co wybierasz. Ale jest taki haczyk, że nie
@HunAtilla: wiem o tym. Czy bycie singlem do końca życia jest dla Ciebie czymś złym? Chcesz poświęcić (w sumie już poświęcasz) mnóstwo czasu na znalezienie partnerki i mieć świadomość, że tak na prawdę nie jesteś dla niej atrakcyjny, a ona jest z Tobą, bo nie ma lepszej alternatywy?
@HunAtilla: Zobacz, wypowiedziała się banda ludzi którzy nie mają pojęcia jak napisać i uważają, że laska co ma 200 wiadomości będzie się zastanawiać co napisać na takie coś banalnego. Odpisze tam, gdzie ktoś ją rozbawi/zainteresuje. Takie gierki otwierają potem drogę do jakiejś fajnej kontynuacji.

Odpisze Ci, że wybiera 2kg mięśni. No to jej napiszesz, że no niestety wszystko weszło w łydki.

@Malypeep: @reydel: @elemel90: Musicie zrozumieć, że laska
Nie szukam partnerki, właśnie ze względu na świadomość swojej brzydoty.


@HunAtilla: to tym bardziej się tym baw, jesteś tylko małym kółkiem na jej telefonie. Co Ci grozi? Wystalkowanie? Komukolwiek by się chciało oprócz #!$%@?ów na wykopie? Wątpię :D

Aż bym sobie założył Tindera, ale ciekawe jak wytłumaczę swojej, że chce tylko udowodnic, że mam rację xD