Wpis z mikrobloga

@Piotrek7231: no i gdzie się pomylił? Jakby Robercig grał w jakiejś Portugalii, czy Holandii, czyli silnych europejskich reprezentacjach, ale niekoniecznie najlepszych to by był bardziej doceniany.
A tak długo o nim się przecież mówiło "pogromca San Marino" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam meczów nie wygra. Piłkarze nie są tacy źli, wystarczy spojrzeć na kluby w jakich grają, ale zawsze brakowało dobrego trenera. Że też ryży prezes nie
  • Odpowiedz
mielismy wszystkie mecze euro 2016 pod kontrola? Zaklamywania tego turnieju czesc dalsza...

Jedyny mecz jaki mielismy pod kontrola to pierwszy, z Irlandia Polnocna. Potem brak strzalow celnych przeciwko Niemcom, bardzo szczesliwy mecz z Ukraina. A faza pucharowa to totalne oddanie pola rywalom po strzelonych bramkach i drżenie do konca dogrywek o wynik. Co mecz bylo tylko gorzej.


@aveniner: no wiadomix, a to że nie przegrywaliśmy przez cały ten turniej ani przez
  • Odpowiedz
@Krisskow: to samo miałem napisać. #!$%@? mnie obchodzi, że Serbowie to jeszcze więksi nieudacznicy. Jak widać, w tym chlewie potrafią się rodzić piłkarze, którzy mogli wskoczyć na poziom zbliżony do Ronaldo i Messiego. Potrafią się rodzić piłkarze, którzy są technicznie w absolutnym topie i potrafią grać z pierwszej piłki, jak Zieliński. Nasi bramkarze od lat potrafią przebić się w Arsenalach, Juventusach, Liverpoolach itd.

Pytanie więc, dlaczego klubowo, polska piłka to syf,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maib: Jak dobrze pamiętam to Serbowie trafiają do ciężkich grup. My natomiast trafiamy na same ogórki, a z każdym lepszym zespołem jest wpierdziel.
  • Odpowiedz