Wpis z mikrobloga

11. kolejka Serie A za nami, przed nami za to decydujące mecze w Lidze Mistrzów. Mogłem dziś nie wrzucać rozpiski, ale czemu nie :) Włoskie ekipy które są spokojne o awans dziś nie grają, dopiero jutro. Za to Milan i Juve mają wiele problemów, które trzeba rozwiązać. Rossoneri są jeszcze w grze o 1/8 LM, za to zwycięstwo Juventusu w Lizbonie może być bezcenne w kontekście wyjścia z grupy w ogóle. Szkoda że oba spotkania są o tej samej godzinie, ale cóż - UEFy nie zrozumiesz.

Tutte le partite del giorno - Martedi, 25 ottobre 2022

Liga Mistrzów

21:00 Benfica - Juventus (Polsat Sport Premium 1) - kom: Szymon Rojek, Andrzej Niedzielan
21:00 Dinamo Zagrzeb - AC Milan (Polsat Sport Premium 6) - kom: Marcin Lepa, Jerzy Engel

Magazyny

13:00 CalcioCast (YT/ Goal.pl)
16:00 Curva Sud (YT/Kanał Sportowy)

#calciooggi - co jest grane w Italii #mecz #seriea #dzienmeczowy #pilkanozna #ligamistrzow
  • 12
@Deagol: ale jestem też fanem ogólnie włoskiej piłki i byłoby cienko gdyby Juve nawet nie awansowało do Ligi Europy. Mogą sobie odpaść póżniej, byle jakieś punkty były i nie odpadli teraz. I nie żebym lubił Juve, po prostu patrzę na to w szerszym kontekście.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rzeszowiak2: Juve porażką z Maccabi postawiło na siebie krzyżyk. Szanse na wyjście z grupy są wyłącznie matematyczne. Milan powinien ograć Salzburg u siebie, Dinamo również jest od nich słabsze. Trzy włoskie kluby w 1/8 to będzie i tak świetny wynik.
@fxd_: No w tym przynajmniej jesteśmy zgodni, ale ktoś musi robić ten wynik w pucharach stety niestety. Ale mam nadzieję że Inter, Milan i Napoli dojdą daleko w tym roku. Ale Juve to nie wiem czy będzie grać w ogóle w LM w następnym sezonie( ͡° ͜ʖ ͡°)