Wpis z mikrobloga

Mirki, kupujemy samochód - Najnowsze BMW X1 xDrive30e 2023 M Sport, w konfiguratorze wszystko klepnięte już właściwie, łącznie z kierunkowskazami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W domu pojawiła się głęboka różnica zdań, jakie wykończenie zewnętrzne (grill i listwy dolne), czy black gloss czy silver.
Kolor zewnętrzny to będzie to co jest na górnym zdjęciu.
(Używam nazewnictwa katologowego)

Na zdjęciu dolnym jest samochód który sprawdzaliśmy w salonie i było wykończenie silver wiec wyedytowałem tak by mieć dla porównania jeszcze czarny połysk wykończenie.

P.S Samochód jest świetnie wyceniony biorąc pod uwagę markę, wielkość auta (urosło sporo od swojego poprzednika, wiekszy niż obecna X2, sporo miejsca w kabinie i świetne nowoczesne wykończenie w środku)

Zanim napiszecie dlaczego BMW? Ponieważ jeżdżę G20 od 2020 i uwielbiam ten samochód i chcemy z różową pozostać przy marce, plus mam preferencyjny leasing dla stałego klienta w moim salonie.
#motoryzacja #bmw #pytanie
Shewie - Mirki, kupujemy samochód - Najnowsze BMW X1 xDrive30e 2023 M Sport, w konfig...

źródło: comment_166669253513sBjVioevq7ILC9SEQCoU.jpg

Pobierz

Które wykończenie zewnętrzene?

  • Black-Gloss 71.3% (97)
  • Silver 28.7% (39)

Oddanych głosów: 136

  • 24
@manyec: to najmocniejsza wersja z benzynka i hybrydowym silnikiem, mieszkamy w Londynie + hybrydy i elektryki mają darmowy wjazd do centrum Londynu inaczej 15 funtów dziennie + spore obniżki w podatkach rocznych i ubezpieczeniu. Plus do pracy możemy jeździć na samej nawet baterii bo to 8 mil w jedną stronę.

Czas oczekiwania 8 miesiecy +/-1 miesiąc.
@prostamol_mirko: ze zniżką wyszło nam £47500 z tym silnikiem, z silnikiem xDrive25e wychodzi £10tys mniej (37500£), przekonuje różową by wzieła słabszy silnik bo najmocniejszy nie jest jej do niczego potrzebny xD

Dzisiaj podejmujemy decyzję bo mamy rezerwacje slotu do 22:00
@Shewie: dzięki, zdaje się że tam siedzi 3 cylindrowe 1.5, ciekawe jak to się sprawdza z tym elektrykiem. Za rok kończy mi się leas na F48 i też chciałem tą wersję. Mam shadow line w czarnym i w sumie też ciężko mi się zdecydować co lepiej
@manyec: jeśli F48 ci podpasowało to nowa X1 ci podpasuje jeszcze bardziej, nie chciałem do niej wsiadać w salonie bo patrzylismy głównie na X3ki ale jak wsiadłem to się mocno pozytywnie zaskoczyłem.
to najmocniejsza wersja z benzynka i hybrydowym silnikiem, mieszkamy w Londynie + hybrydy i elektryki mają darmowy wjazd do centrum Londynu inaczej 15 funtów dziennie + spore obniżki w podatkach rocznych i ubezpieczeniu. Plus do pracy możemy jeździć na samej nawet baterii bo to 8 mil w jedną stronę.


@Shewie: Właśnie chciałem zapytać dlaczego nie wziąłeś x3 które jest lepsze pod każdym względem zamiast tej hybrydy ale ty w batustanie mieszkasz