Wpis z mikrobloga

Cze Mirki,
Taki luzny poscik w pracy w ktorym chcialem sie pochwalic, ze udalo mi sie zalapac do pociagu zwanym it:)
Pare miesiecy temu pisalem, ze w sierpniu zaczynam staż na junior javke i ze sram sie jak cholera.
Minelo prawie 3 miesiace i podsumowujac ciesze sie, ze wlozylem troche wysilku, zeby dostac sie gdziekolwiek i moc rozwijac w tym zakresie. Nauczylem sie naprawde duzo rzeczy i jestem swiadomy, ze jeszcze mnostwo przede mna aczkolwiek jesli ktos mysli o it i wezmie sie za to na serio to naprawde warto:)) Jak przypomne sobie prace na magazynie i wstawanie o 4 rano to ciarki mnie przechodzą. Dodam wpis jak doczlapie sie do tych 10k ale szampana mireczki pije juz teraz!

#pracait #java #programowanie #programista15k
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@TheGreenBastard ja dostałem się np. będąc jeszcze na studiach inż nie związanych z it ale technicznych, głównie sam się uczyłem i przeszedłem 2 rekrutacje, no i musiałem też mieć przy tym farta ()
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: byli ogłoszenie i zaaplikowalem:) Najzabawniejsze ze na 5 rozeslanych cv 4 byly z odzewem. W 3 mi podziekowali bo nie mialem expa a tu przyjeli. Rozmowa była z core javy, springa u hibernate. Na koniec dodam ze nie mialem gh zdobionego. Zadnych projektow nah
  • Odpowiedz