Wpis z mikrobloga

zasięg 8-9km. Te maszyny tutaj operują na odległościach 40km


@Kisielos: Na ch… sklejasz liczby z jednostkami? Jakoś innych wyrazów ze sobą nie łączycz?
Spacja ci nawala zaraz po tym jak skończysz wpisywać cyfry?
Piszemy „8-9 km” i „40 km”. Słownie przecież nie napisałbyś „czterdzieścikilometrów”, prawda nieuku?
  • Odpowiedz
@Orbiter01: to moze i pamieta ta defilade. Wtedy nasze sily zbrojne drugie w UW to byla sila z ktora kazdy sie musial liczyc, nawet kacapy w 1981 mieli pietra zeby wejsc jak na Wegry 56 czy Prage 68.

no ale teraz jestesmy po wlasciwej stronie :)
Martini12 - @Orbiter01: to moze i pamieta ta defilade. Wtedy nasze sily zbrojne drugi...
  • Odpowiedz
Ten ziomek z flagą na kolpicie to mógł jeszcze dać za szybę tablice rejestracyjną z napisem „Mirek” i lampki za plecami XD
  • Odpowiedz
jak ludzie zobaczyli te flary to chyba nieźle obsrani byli


@Eustachiusz: wracam ze sklepu z dzieckiem " tata co tak hałasuje?" Oczy w niebo a tam tankowanie tych raptorów nad nami. I tak mnie naszło że jak miałem tyle lat co on to szczyt techniki jaki widziałem to był kombajn Bizon :)
  • Odpowiedz
@Sinity: wykopki, szczególnie na głównej w psychoprawicowych znaleziskach to są takie januszowe bezmózgi, że to się w głowie nie miesci, autentycznie w 95 procent przypadków co tam jest wyplusowane, to można założyć jest odwrotnie XD
  • Odpowiedz
Wtedy nasze sily zbrojne drugie w UW to byla sila z ktora kazdy sie musial liczyc, nawet kacapy w 1981 mieli pietra zeby wejsc jak na Wegry 56 czy Prage 68.


@Martini12: Jakiego pietra? ZSRS nie miał interesu, żeby wtedy wchodzić zbrojnie do Polski. Miał inne problemy na głowie, takie jak: fiasko inwazji w Afganistanie, kryzys gospodarczy i dostatecznie już napięte stosunki z zachodem. To Jaruzelski zabiegał o interwencję u
Ventod - > Wtedy nasze sily zbrojne drugie w UW to byla sila z ktora kazdy sie musial...
  • Odpowiedz
@paliwoda: Panie profesorze ale to czterdzieścikilometrów nie jest dobrym przykładem, bo nie piszemy też odośmiudodziewięciu kilometrów.
  • Odpowiedz