Wpis z mikrobloga

Widać że ta niespełniona obietnica Jurasza z zaproszeniem do onetu naszego doktorka niehabilitowanego dalej kłuje w serduszko. Tyle upłynęło czasu, zaproszenia nie ma i nigdy nie będzie i jeszcze Witek Jurasz miał czelność zaprosić Zychowicza, Piotrek pytał, Joasia pytała "Witek, a czytałeś Ty coś poza Obłędem 44 Zychowicza?" a Witek odpowiadał "Nie czytałem". Biedny Piotrek, aż mi go szkoda, otaczają go same żmije i wilki.
Ja bym się na twoim miejscu Pietrek zajął Juraszem bo Pan Profesor Krzysztof Wojczal nie odpowie maniakowi bez habilitacji, który zachowuje się jak niestabilna emocjonalnie nastolatka. Na film z odpowiedzią to trzeba mieć prezencję i coś mądrego do powiedzenia jak Pan doktor Bartosiak, specjalista od geopolityki i spraw międzynarodowych a nie być przebierańcem, który zamiast przeprowadzać chłodne analizy i stać w prawdzie jak przystało na człowieka zachodu to przed wygłoszeniem opinii decyduje rzutem monetą nierzadko robiąc kurtyzanę z dziedziny w której otrzymał swój ukochany tytuł doktorka.
#napierala
  • 2